CS:GO Skin changer VAC

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bende kullandım ancak sadece botlara karşı sonra sildim ama ben işinvac derdinde deilim bitcoin minning fln varmış yükleyince format atıcam bundan dolayı atınca geçer mi

bende kullandım ancak sadece botlara karşı sonra sildim ama ben işinvac derdinde deilim bitcoin minning fln varmış yükleyince format atıcam bundan dolayı atınca geçer mi
Evet, geçer fakat ilk yapacağınız şey format olmasın. İlk önce virüsü silmeyi deneyin ondan sonra en son çare olarak format atarsınız.

Yemezsin tabii ki. Format atabiliyorsan at. Fakat atmasan da ban yiyeceğini sanmıyorum.

Aynı şey. Bugün skinchanger açan yarın gider wall+spin+aim de açar.

Nereden geliyor bu öfke? Biraz daha nazik olmalısın. Adam dolandırıldığını ve sinirden skinchanger açtığını söylüyor. Neden bu kadar sinirlendiğinizi anlamış değilim. Anlarım hile kullananlardan nefret ediyorsunuzdur fakat öyle her yerde saçma sapan bu sinirinizi atamazsınız. Arkadaş hile kullandığını söylemiyor, kendi kendinize sinirlenmenin bir manası yok.

Aynı şey. Bugün skinchanger açan yarın gider wall+spin+aim de açar.

Ne bu agresiflik? Konu sahibi arkadaş burada dolandırıldığını ve bir anlık sinirle skinchanger açtığını ve hemen sildiğini söylüyor. Pişman olan bir kişinin üzerine gitmenin bir lüzumu yok!

Agresiflik yok sadece çalışıp para kazanan insanlar ve onların kaplamalarına bedava ulaşmak gibi bir gaflete düşmüş arkadaş. Bedava oyun gibi bedava kaplama yapmanın bir farkı yok. Emeği geçen kişilere saygısızlık yapılmış oluyor. Lütfen konuya yardımcı olacak cevaplar verelim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı