CS:GO Skin Satmak İçin En Uygun Site Hangisi?

Ball So Hard

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Lenovo IdeaPad 3 İşlemci: Intel Core i5-10210U Harici Ekran Kartı: NVIDIA GeForce MX130 Sistem: Windows 11 Home 22H2
Meslek
Freelancer
Steam hesabımda biraz bakiye var. Bununla topluluk pazarından silah, skin vs. satın alıp sonra skin sitelerinde satmak istiyorum. Skins.cash diye bir site buldum, sizce nasıldır? Bitcoin ile ödeme de yapıyormuş, sanki iyi gibi geldi. Hesabımın asla ban yemeyeceği bir yer önerirseniz sevinirim.

Bunun yerine %10-15-20 gibi indirim değerleriyle forum üzerinden oyunu satışı yapabilirsiniz. Alım/Satım bölümünü kullanmanızı öneririm.
%28 net indirim değerliyle satıyorum ancak maalesef yazan olmuyor bundan dolayı CS:GO item satışına gitmeye karar verdim.

Bynogame öneririm güvenilirdir. %8 civarı komisyon kesiyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Orası çok fazla kesiyor sanırım ya Youtube'da falan önermiyorlar pek.

@Ball So Hard Yakın arkadaşlarınız arasında skin haberi yayın. Güvendiğiniz birine istediği skini alıp piyasa değerinden %10-15 az fiyata verin. Ben ismi lazım değil sitelere pek güvenmiyorum. (Komisyon olarak %8 gözükse de, skin fiyatının bir hayli altında satılıyor zaten.)

@Ball So Hard Yakın arkadaşlarınız arasında skin haberi yayın. Güvendiğiniz birine istediği skini alıp piyasa değerinden %10-15 az fiyata verin. Ben ismi lazım değil sitelere pek güvenmiyorum. (Komisyon olarak %8 gözükse de, skin fiyatının bir hayli altında satılıyor zaten.)
Topluluk pazarından herhangi bir skin satın alıp, skin.cash adlı sitede satmak mantıksız mı? İlk kez yapacağım için soruyorum.

@Ball So Hard Benim dediğim yöntem daha güvenilir diyebilirim. Bahsettiğiniz siteyi kullanmadığım için yorum yapamayacağım. Eminim bir arkadaşınız 200TL'lik skini 180-170TL'ye almaktan keyif duyacaktır. Zaman size lazım olan şey. :)
İlk sipariş veren için Steam indirimini %30'a çıkarttım. İlgili konuda eğer bir şey çıkmazsa dediğiniz gibi yapabilirim. Skin.Cash için Bitcoin ile en düşük para çekme 80 dolar yazıyor. Mümkün değil maalesef.

Arkadaşlarında dediği en temizi güvendiğiniz yada arkadaşlarınıza oyun almanız, uzun vadeli bir süre ama en güvenilir yol bu. Hani talip olmak isterim fiyatlarda anlaşırsak orada güven konusu giriyor devreye :) Steam üzerinde almak istediğim skinler var o yüzden talibim ama güvenilir taraflar arası takas konusunda fikrim yok :( Steam de 1 defa dolandırıldım :) 7 liram gitti çok büyük rakam değil ama inanmak iyi niyetli yaklaşımım sonucu olması baya üzücü oldu benim açımdan. :)
Steam profilim !RekLiii forumdaki ile aynı resim fikir olursa ekleyin lütfen konuşmaktan zarar gelmez diye düşünüyorum :)

Arkadaşlarında dediği en temizi güvendiğiniz yada arkadaşlarınıza oyun almanız, uzun vadeli bir süre ama en güvenilir yol bu. Hani talip olmak isterim fiyatlarda anlaşırsak orada güven konusu giriyor devreye :) Steam üzerinde almak istediğim skinler var o yüzden talibim ama güvenilir taraflar arası takas konusunda fikrim yok :( Steam de 1 defa dolandırıldım :) 7 liram gitti çok büyük rakam değil ama inanmak iyi niyetli yaklaşımım sonucu olması baya üzücü oldu benim açımdan. :)
Steam profilim !RekLiii forumdaki ile aynı resim fikir olursa ekleyin lütfen konuşmaktan zarar gelmez diye düşünüyorum :)
Şimdilik skin konusundan vazgeçtim çünkü oyundan daha fazla zarar ettirecek gibi. Yazdığın için sağol yine de. İkinci eli daha hareketli olan başka bir forumda oyun satmayı düşünüyorum çünkü arttırabileceğim kadar arttırdım oranı.

Geri
Yukarı