CS:GO skin sitesi önerisi

cosmot_12

Femtopat
Daha fazla  
CS:GO uzun zamandır oynuyorum ve hiçbir silah skinim yok. Eğer bildiğiniz güvenilir ve güzel bir kasa açma sitesi varsa bana önerebilir misin?

CS:GO uzun zamandır oynuyorum ve hiçbir silah skinim yok. Eğer bildiğiniz güvenilir ve güzel bir kasa açma sitesi varsa bana önerebilir misin?

Hocam deathmachde AFK bırakın daha garanti en azından zarar etme ihtimaliniz yok.
Ama hellcase e bakabilirsiniz kennys falan da buradan açıyor.

Skin açma sitelerinden pek bir şey kazanamazsınız hiç girmeyin. Beğendiğiniz skini gidip marketten alın. Daha ucuza alayım diyorsanız o tarz sitelere bakabilirsiniz. Steam'ın marketinin kestiği payı ödemezsiniz.

Hocam deathmachde AFK bırakın daha garanti en azından zarar etme ihtimaliniz yok.
Ama hellcase e bakabilirsiniz kennys falan da buradan açıyor.

Katılıyorum haftalık zaten item düşüşü oluyor. Level atladıkçada 1 item düşüyor.(Haftada max 3 olması lazım.)

Skin açma sitelerinden pek bir şey kazanamazsınız hiç girmeyin. Beğendiğiniz skini gidip marketten alın. Daha ucuza alayım diyorsanız o tarz sitelere bakabilirsiniz. Steam'ın marketinin kestiği payı ödemezsiniz.

Katılıyorum haftalık zaten item düşüşü oluyor. Level atladıkçada 1 item düşüyor.(haftada Max 3 olması lazım.)

Hocam onu 1-2 hafta önce çözdüm. 2 tane garanti çıkıyor sonra şansı çok düşüyor 5 kat falan. 4 kere çıkanlar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı