CS:GO skinleri bu vakitte satılmalı mı?

• Konuyu başlatan ozr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 575

ozr

Hectopat
Geçen gün Magic Rush Ball stickerını çıkarttım ve değeri 550TL. Komisyonla beraber 480TL ediyor. Sizce şuan satılmalı mı? Source 2 gelmesi mi beklenmeli yoksa indirim varken oyun mu almalı? Yoksa tekrar CS de katlamaya mı çalışılmalı :)

Normalde satma derdimde sticker muhabbeti farklı. Bu stickerin pahalı olmasınin sebebi türünden dolayi şu hareket edince değişmesi. S2 gelince belki animasyonlu skinler, bu tarz stickerlar falan gelebilir. O yüzden ben olsam satmak yerine takas sitelerinin avantajini kullanirdim. Bazi yayincilar YouTuber'lar referans ile bonus aliyor 10 dolara 1 dolar bonus gibi o tarz kod bulup trade sitesinden silah skinlerine çevir. Veya sat ama elinde tutma bence. S2 operasyonla birlikte gelicek o zaman satıpta operasyonda kullanabilirsin.

Source 2'nin bunca zamandır çıkamamasının sebebi skinleri Source 2'ye aktaramamaları yüzündendi. Bu konuda ne yaparlar bilmiyorum belki de Source 2 ayrı bir oyun olup skinler transfer olmaz.

Not; bu olayı dünyanın sayılır esporcularından olan Xantares'den duydum.

Normalde satma derdimde sticker muhabbeti farklı. Bu stickerin pahalı olmasınin sebebi türünden dolayi şu hareket edince değişmesi. S2 gelince belki animasyonlu skinler, bu tarz stickerlar falan gelebilir. O yüzden ben olsam satmak yerine takas sitelerinin avantajini kullanirdim. Bazi yayincilar YouTuber'lar referans ile bonus aliyor 10 dolara 1 dolar bonus gibi o tarz kod bulup trade sitesinden silah skinlerine çevir. Veya sat ama elinde tutma bence. S2 operasyonla birlikte gelicek o zaman satıpta operasyonda kullanabilirsin.
Takas sitelerinde stickerlar site içi paraya çeviriliyor mu bilmiyorum ama BNG bizesat özelliğinde sticker kabul etmiyor onu biliyorum. Source 2 geldiğinde bunlar değerlenir mi yoksa çöp mü olur o da bilinmiyor ayrıca sıktı artık beklemek. Operasyonu ben de beklemek istiyorum ama o da artık ne zaman gelicek acaba…

Source 2'nin bunca zamandır çıkamamasının sebebi skinleri Source 2'ye aktaramamaları yüzündendi. Bu konuda ne yaparlar bilmiyorum belki de Source 2 ayrı bir oyun olup skinler transfer olmaz.

Not; bu olayı dünyanın sayılır esporcularından olan Xantares'den duydum.
Xantares açıklamasını görmüştüm hocam. O da haklı olabilir bu konuda.

Bekletebilirsin. Bütün skinlerin fiyatı artıyor şu sıralar.
Evet hocam artıyor ama bu kadar pahalı skinler diğerleri kadar artmıyor sanırsam. İçimde ya beklemek var ya da satıp tekrar kapsül vb almak.

Geri
Yukarı