CS:GO skinleri için API Key vermek doğru mu?

Nuriozbayramoglu

Femtopat
Daha fazla  
Selam. Benim şöyle bir sorum olacak; normalde Steam API Key'i bir üçüncü parti siteye vermek kötü sonuçlar doğurabiliyor. Sürekli görüyorum böyle item takas yaparken başka bir hesaba gitti gibisinden. Bu site şunu iddia ediyor; "API keyinizi güvenliğiniz açısından bize vermeniz gerekir" ve altına fotoğraftakileri yazmışlar. Merak ettiğim şu, ben takas URL mi verdiğimde takas isteğinin başka bir hesaba gitme olasılığı yok diye biliyorum. Ama bunlar itemlerin yanlış hesaba gitmesini önlemek için API Key'ini istiyoruz diyor. Güvenilir midir? API Key'i vermeden de item çekebiliyormuşum ama bu yazdıkları kafama takıldı. "İtemler başka bir hesaba gönderilirse, sizin adınıza iptal edeceğiz" yazıyor. Aklımda şöyle bir şüphe de oluştu, ben siteye API Key'imi vermiştim ve bundan birkaç saat önce API Key'imi sıfırladım. Site bunu görebiliyor ve ben itemi siteden çekerken başka bir hesaba takas isteği gönderme olasılığı var mı? Yoksa her şeyi ben mi yanlış anladım :D

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201103-173702_2.png
    Screenshot_20201103-173702_2.png
    146,5 KB · Görüntüleme: 87
  • Screenshot_20201103-172800_2.png
    Screenshot_20201103-172800_2.png
    32,3 KB · Görüntüleme: 99
Son düzenleyen: Moderatör:
Galiba skin size gelip gelmediğini kontrol etmek için istiyor. Bilindik site ise verebilirsin fakat takas yaparken API Key'ini iptal etmeni öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı