Steam API Key dolandırıcılığı

Sativet

Hectopat
Bugün çıkan bıçağımı bir siteye koydum bıçağın karşılığında para alacaktım sonrasında bir adam buldum alıcıydı offer attı bende onayladım bir baktım ki iptal edilmiş ben bir daha offer attım onaylanmamış 1 kere daha offer attım bu sefer karşıma 2 tane onaylamam gereken şey çıktı ilkine bastım adama baktım envanterine sonra envanterinde yoktu sonra beni scamlayan şahısın envanterine baktım vardı ama artık hem ismi yoktu hem de PP si yoktu 0 bir hesap gibiydi bir an düşündüm nasıl olabilir diye sonra scam yediğimi anladım fotoğraflarıyla birlikte Steam desteğe attım sonucunu bekliyorum sizce hediye ettiğim için geri verirler mi?
API Key dedikleri için başlığa öyle yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vereceklerini zannetmiyorum. Steam kasa açma, eşya satma vb. sitelerine en başından beri uzak kalınmasını istiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir daha, bir daha yazılarını görünce aklıma geldi. Geri vereceklerini sanmıyorum. Geçmiş olsun.

Steam 3. parti sitelerle etkileşime girmenizi istemiyor ve sorumluluk kabul etmiyor.

Yapmanız gereken:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı