CS:GO skinlerini gerçek paraya çevirmek

sıkıntı yok kral
Reis ben bu skinleri olabildiğince yüksek karla satmak istiyorum. Senin de kendi kullandığın az komisyon alan, en güveniliri hangisi? Bu arada ByNoGame falan kullanmak istemiyorum kesinlikle.
Beyler biraz araştırma yaptım. En yüksek kar oranı CSGOFloat adlı sitede şuan. İsteyen kullanabilir.
sıkıntı yok kral
Aga bu arada sana şöyle bir sorum olacak. Diyelim bir siteye ilan koyduk. Aynı anda daha hızlı satılması için aynı skini farklı bir siteye koyabilir miyiz?

Son düzenleme:
Reis ben bu skinleri olabildiğince yüksek karla satmak istiyorum. Senin de kendi kullandığın az komisyon alan, en güveniliri hangisi? Bu arada ByNoGame falan kullanmak istemiyorum kesinlikle.
Beyler biraz araştırma yaptım. En yüksek kar oranı CSGOFloat adlı sitede şuan. İsteyen kullanabilir.

Aga bu arada sana şöyle bir sorum olacak. Diyelim bir siteye ilan koyduk. Aynı anda daha hızlı satılması için aynı skini farklı bir siteye koyabilir miyiz?
bit skins ama etherium yada btc cekersin paribuya ordan banka hesabına max banka islemlerinde 4 tl sitede zaten senden kesmiyor aynı anda 2 siteye koyabilirsin o item envanterdeyken

Konuyla pek alakası yok ama ben bu skin çıkartma işinde 8 TL ile kapsül açtım 30 TL'luk çıktı onunla kasa açtım 70 TL'lik çıktı onunla kasa açtım 300 TL'lik AWP Hiper canavar çıktı ama bir ara kendimi kaptırmışım onca skin dağıldı bir yana bende 20 TL Steam cüzdan bakiyesi kaldı bir daha çıkarsa pahalı bir şey ne yapayım yardım edin onun hüznüyle bu oyunun kumar bağımlısı oldum 300 TL'yi aileme söyledim oyun oynamayı iyi bir şey sansınlar diye ancak bu olay gerçekleşti her şey hiç oldu.
siteler için sağ olun .

Biraz araştırma yaptım. En yüksek kar oranı CSGOFloat adlı sitede şu an. İsteyen kullanabilir.

Hocam çok merak ettim, CSGOFloat sitesinde hiç satış yaptınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı