CS:GO skinlerini satıp nakite çevirmek için site önerisi

HasanPotter

Hectopat
Arkadaşlar skinlerimi ve kasalarımı (yaklaşık 45 tane girdap operasyonu kasam var o yüzden tek tek satmaya çok üşeniyorum) direkt olarak siteye satabileceğim ve parayı nakit olarak çekebileceğim bir site var mı?

Shadowpay sitesi var. Satış yaptıktan sonra yüzde 5 gibi bir kesintiyle paranı alabiliyorsun. Dolar olarak. İster Kripto cüzdanına çekebilirsin. En güzeli böyle oluyor. Hem pazarı daha geniş.

Arkadaşlar bahsettiğiniz sitelerde direkt siteye satış yok. İlan koyuyoruz oralarda. ByNoGame kasa almıyor bu arada. Bana direkt hepsini satıp nakit çekebileceğim bir yer lazım.
Gamermarkt en az komisyonu kesen site ByNoGame neredeyse paranın yarısını alıyor.

Bu sitede kasa satışı yok maalesef.
Shadowpay sitesi var. Satış yaptıktan sonra yüzde 5 gibi bir kesintiyle paranı alabiliyorsun. Dolar olarak. İster kripto cüzdanına çekebilirsin. En güzeli böyle oluyor. Hem pazarı daha geniş.

Herhangi bir kripto cüzdanım yok. Banka hesabıyla parayı almamın bir yolu yok mu veya Papara ile.

Arkadaşlar bahsettiğiniz sitelerde direkt siteye satış yok. İlan koyuyoruz oralarda. ByNoGame kasa almıyor bu arada. Bana direkt hepsini satıp nakit çekebileceğim bir yer lazım.

Bu sitede kasa satışı yok maalesef.

Herhangi bir kripto cüzdanım yok. Banka hesabıyla parayı almamın bir yolu yok mu veya Papara ile.

Kasaları Steam'den sat nakte çevir sonra çok satan skinleden 1 veya 1'den çok skin al ve sat yani bu kadar basit ve ByNoGame de direk satış var ama bayağı komisyon alıyorlar ve neredeyse yarı fiyatını veriyorlar size ama ilan koyarsanız daha karlı çıkarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı