CS:GO için random nick oluşturcu site önerisi

ilhan yalçın

Decapat
Yer
Rize/çayeli
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Arkadaşlar CS için bir nick bulacağım Discord'da falan da kullanacağım daha önce kimsenin almadığı random nick oluşturan bir site lazım. Hangi siteyi önerirsiniz?

Şu an LerilhaN nickini kullanıyorum. Sizce değiştirilmeli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizce değiştirilmeli mi? Dostum cv hatırlamıyorsun insanların seni ne rumuzlu görmesini istediğin, sana nasıl hitap etmelerini istediğin şeyi yap

Arkadaşlar CS için bir nick bulacağım Discord'da falan da kullanacağım daha önce kimsenin almadığı random nick oluşturan bir site lazım. Hangi siteyi önerirsiniz?

Şu an lerilhan nickini kullanıyorum. Sizce değiştirilmeli mi?

Nickinizi 1 kere seçin ve uzun süreler kullanın. Nicki sürekli değiştirenlerin unutulma korkusu yok. Çünkü nickinizi değiştirip unutulma korkusu sizin arkadaşlarınıza oranlı. Her neyse, ben bu linki 6 yıldır kullanıyorum neredeyse. 13 yaşımdan beri bu nickleyim. Aklıma geldiği için koydum -god eki sonradan geldi. Kısacası tag ekleyip aklınıza gelen nicki düşünüp koyun. 8 9 saatte düşündüm bu nicki.

Şu an LerilhaN nickini kullanıyorum. Sizce değiştirilmeli mi?
Hocam gerçek isminizin harflerini karıştırıp başka harfler ekleyebilirsiniz.Benim nickim öyle mesela.

Geri
Yukarı