CS:GO sohbeti açmak

X_DreamSoldier

Picopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yüksek Öğrenci
Bir ara karsi takima cok sinir olmuştum, kapatmistim sol alttaki yazi yazma yerini. Sonra o kodu unuttum tekrar acmak için. Yani tam anlamadıysanız T veya Y tuşuna bastiktan sonra mesaj atinca o mesaj bende gözükmüyor. Arkadaşımın attığı mesajlar da gözükmüyor. Karşı takimin mesajlar da gözükmuyor. Takim arkadışının mesaji konsol kısmında gözüküyor ama karşı takimin mesajlari burada da gözükmuyor ve flash/smoke attigim zamanda da konuşma kisminda hiçbir mesaj yazmıyor. Bunu acmanin kodu nedir acaba?

Bir ara karsi takima cok sinir olmuştum, kapatmistim sol alttaki yazi yazma yerini. Sonra o kodu unuttum tekrar acmak için. Yani tam anlamadıysanız T veYa Y tuşuna bastiktan sonra mesaj atinca o mesaj bende gözükmüyor. Arkadaşımın attığı mesajlar da gözükmüyor. Karşı takimin mesajlar da gözükmuyor. Takim arkadışının mesaji konsol kısmında gözüküyor ama karşı takimin mesajlari burada da gözükmuyor ve flash/smoke attigim zamanda da konuşma kisminda hiçbir mesaj yazmıyor. Bunu acmanin kodu nedir acaba?

Konsola "hud_saytext 1" yazın.

Geri
Yukarı