CS:GO son durum

Yer
Karabük
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bugün aile paylaşımı için açtığım yan hesapta CS:GO girdim (Hesapta oyun yok sadece aile paylaşımı için açtım) ilk başta gözüme çarpan değişiklikleri sıralayacağım

->Prime yani 77.5 TL verilip alınan hesaba yükselmek için 2 seçenek var ya 77.5 TL lik paketi alacaksın ya da 21 level olup telefon numarasını kaydedeceksin
->Bazı yerlerde XP vermiyor diyorlar ama XP veriyor öyle daha az XP mevzusu filan da yok
->Rekabetçi maç oynamak için 2 level olmak yetiyor (4 el ölüm maçı oynayıp ortalama 300 puan alırsanız 2 level rahatlıkla oluyorsunuz)
->Ve hileler... Daha fazla hileci var oyunda (mesela ilk rekabetçi de karşıma 2 tane hileci geldi). Ban yemek umurlarında değil çünkü ban yese bile yeni hesap açıp devam edebilir.
->Maç sonu item düşüyor (Bazıları düşmüyor diyor ama bana ölüm maçı sırasında grafiti düştü)
->Önceden CS:GO satın alanlar yani şuan prime olanlar ile oynanabiliyor.
->Danger Zone moduna girilebiliyor.

Bana göre sonuç: 77.5 TL lik paketi almaya değmez

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benim bildiğim bedava oynayanlar seçkin olmak için 21 level olsalar dahi para vermeden olmuyorlar. Zaten düşünsene adamlar level kasıp kasıp 24 tl ye prime hesap satarlar.

Prime olmadan face it, esea gibi platformlarda oynanabiliyorsa verilmez büyük ihtimal. Ben artık mm oynanabileceğini sanmıyorum. Bizim ülkede 77.5 lira iyi bir ücret ama 13€ gibi bir ücret karşılığında alınıyor. Çok fazla hile olacaktır.

Şimdi ben çok önceden CS:GO almıştım. Benim oyunum 77 TL'lik olan mı yoksa ücretsiz olan mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
->Prime yani 77.5 TL verilip alınan hesaba yükselmek için 2 seçenek var ya 77.5 TL lik paketi alacaksın ya da 21 level olup telefon numarasını kaydedeceksin
Yanlışınız var çünkü prime olmak için sadece tek seçeneğiniz 77.5₺ vermek.
->Ve hileler... Daha fazla hileci var oyunda (mesela ilk rekabetçi de karşıma 2 tane hileci geldi). Ban yemek umurlarında değil çünkü ban yese bile yeni hesap açıp devam edebilir.
Eğer oyunu bedavaya alıp rekabetçi modda oynuyorsanız maça hile gelme olasılığı %90. Fakat prime bir hesap ile girerseniz bu oran çok daha düşük olacaktır. Normalde 24₺ olan CS:GO 77.5₺ olduktan sonra prime maçlarda daha az Türk hileciyle karşılaşacağız.
->Maç sonu item düşüyor (Bazıları düşmüyor diyor ama bana ölüm maçı sırasında grafiti düştü)
Maç sonu item sadece oyunu parayla satın almış kişilere düşebilir. Oyuna bedavaya erişmiş kimseler bu özelliğe sahip değil.
->Önceden CS:GO satın alanlar yani şuan prime olanlar ile oynanabiliyor.
Oyunu bedavaya alan kimse sadece prime olan bir maça girmesi imkansız. Ama prime hesaplar prime olmayan lobiler sayesinde bu oyunlarda oynayabilirler.
->Danger Zone moduna girilebiliyor.
Zaten Danger Zone moduna CS:GO sahibi herkes erişebiliyor. Bu farklı bir durum değil.

Kare içine aldığım yerin Türkçe meali şöyledir: Prime statüsüne ulaşmanın 2 yolu vardır: XP kazanıp 21 level ol ve telefon numaranı hesaba ekle yada para verip Prime statüsüne yüksel
20181209223731_1.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı