CS:GO Source 2 Beta Katılımı

Unknown873

Decapat
Merhaba. Counter-Strike: Global Offensive yani CS:GO, sonunda çok beklenen Source 2 güncellemesi duyuruldu. Resmi siteden de belirtildiği üzere https://www.counter-strike.net/cs2 güncelleme yani oyunun yeni hali 2023 yaz aylarında sunulacağı bekleniyor. Şu an da oyuncular için sınırlı test aşamasında. Steam'de de belirtildiği üzere güncelleme hakkında sorular ve cevapları yer verilmiş.

Buna göre Counter-Strike 2 sınırlı testine nasıl erişim sağlayabilirim?​

Oyuncular Counter-Strike 2 geliştirici ekibinin önemli bulduğu bir dizi "faktörlere" bağlı olarak seçiliyor. Resmî Valve sunucularındaki "oyun süresi", "güven faktörü" ve "Steam hesabı sicili" gibi durumlar bu "faktörler" arasındadır ancak hepsi bunlar ile "sınırlı" değildir.

Counter-Strike 2 sınırlı testine seçildiğimi nasıl bilebilirim?​

Eğer Counter-Strike 2 sınırlı testine katılmak için seçildiyseniz CS:GO'nun ana menüsünde bir bildirim alacaksınız.

Eğer bir davet aldıysanız "KAYIT OL" butonuna basıp indirmeyi başlatabilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandığında Counter-Strike 2 sınırlı testini oynayabilmek için CS:GO'yu başlatın ve "Sınırlı Test" seçeneğine tıklayın.

Bu konu hakkında bir bilginiz var mı? Varsa yardımcı olursanız sevinirim. Bu durumdan nasıl yararlanacağız? Nasıl bizler de test edeceğiz? Cevaplarsanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• counter-strike-source-2-release-date-leaks-rumors.jpg
    counter-strike-source-2-release-date-leaks-rumors.jpg
    182,3 KB · Görüntüleme: 1.850
İzlediğim bir videoda bu "faktörler"den birinin oyundaki aktifligimiz olduğunu duydum. Yani oyunu aktif bir şekilde oynarsanız betaya katılım hakkı elde edersiniz. Bir de benim kendi düşüncem seçkin hesaplara öncelik tanınacağı yönünde. Eğer seçkin bir hesabınız yoksa betanin düşme ihtimali çok çok az.

İzlediğim bir videoda bu "faktörler"den birinin oyundaki aktifligimiz olduğunu duydum. Yani oyunu aktif bir şekilde oynarsanız betaya katılım hakkı elde edersiniz. Bir de benim kendi düşüncem seçkin hesaplara öncelik tanınacağı yönünde. Eğer seçkin bir hesabınız yoksa betanin düşme ihtimali çok çok az.
Teşekkürler

Peki mm değil de faceit sunucularında maçlara girsek oradan da sayılır mı bu durum? Beta'ya katılmamız?

Valve çok ağır be kardeşim. Valorant'ı gördüğün gibi yeni oyuna başlayacaktın bitmişti şimdiye zaten. Pişik olmuş gibi yürüme gitmiştir umarım, avel gibi zıplama çömelme, silahların tuhaf tutuşları falan düzeldiyse oynanabilir gibi. Bakalım.

Geri
Yukarı