CS:GO Source 2 güncellemesi zorunlu mu?

Maviadam2011

Decapat
Daha fazla  
Source 2 çıkacak diye söylentiler ortada dolaşıyorlar bildiğiniz. Ben laptopumda şu an akıcı oynuyorum kasmadan ama çoğu ihtimalle Source 2 çıkınca 25 FPS alabilirim laptop olduğundan. Aslında çok kötü değil laptop, MX230 4 GB ekran kartlı, 8 GB RAM, 500 GB SSD ve
İşlemci olarak da Intel Core i5-10210U 4 çekirdek bulunuyor. Sizlere sorum şu,

1. Oyunu güncellemek zorunlu mu? Ben zaten genelde botlarla takılıyorum kolsuz olduğum için.

2. Güncellesem çok kasar mı?

3. Laptop için bir tane daha 8 GB RAM alarak 2x8 RAM olarak kullansam performans artışı olur mu?

Hesabı 2 yıl önce kurmuştum hatta Technopat tebrikler 2 yılınız diye mesaj göndermiş, bu da ilk konum benim. 😀

Source 2 çıkacak diye söylentiler ortada dolaşıyorlar bildiğiniz. Ben laptopumda şu an akıcı oynuyorum kasmadan ama çoğu ihtimalle Source 2 çıkınca 25 FPS alabilirim laptop olduğundan. Aslında çok kötü değil laptop, MX230 4 GB ekran kartlı, 8 GB RAM, 500 GB SSD ve

1. Oyunu güncellemek zorunlu mu? Ben zaten genelde botlarla takılıyorum kolsuz olduğum için.

2. Güncellesem çok kasar mı?

3. Laptop için bir tane daha 8 GB RAM alarak 2x8 RAM olarak kullansam performans artışı olur mu?

Hesabı 2 yıl önce kurmuştum hatta Technopat tebrikler 2 yılınız diye mesaj göndermiş, bu da ilk konum benim. 😀
Ayrı bir oyun olarak çıkacağı hakkında kesin bir bilgi yok tam birşey söylenemez.

2x8 de performans artışı olur. Source 2 bildiğim kadarıyla bir süre beta dlc olarak çıkacak. Yani şu anlık güncellemek zorunda değilsiniz.

Source 2 çıkacak diye söylentiler ortada dolaşıyorlar bildiğiniz. Ben laptopumda şu an akıcı oynuyorum kasmadan ama çoğu ihtimalle Source 2 çıkınca 25 FPS alabilirim laptop olduğundan. Aslında çok kötü değil laptop, MX230 4 GB ekran kartlı, 8 GB RAM, 500 GB SSD ve.

1. oyunu güncellemek zorunlu mu? Ben zaten genelde botlarla takılıyorum kolsuz olduğum için.

2. güncellesem çok kasar mı?

3. laptop için bir tane daha 8 GB RAM alarak 2x8 RAM olarak kullansam performans artışı olur mu?

2021 tarihindek hesabın ilk mesajı [: Komik geldi.
Sorunuzun cevabı olarak zaten insanlar Source 2 oynarken siz 1 oynayamayacağınıza göre.
Hayır.
2. Source 2 grafikleri 2-3 katına çıkaracak bir güncelleme değil. Hatta optimizasyon üzerine çalışıyorlar buyuzden artış bile olabilir.

Güncellemeden sonra göreceğiz. Güncellemek zorunda kalınacak çünkü hile ve optimizasyon üzerinde yeni bilgisayarlar için sorun olmaya başladı.

Geri
Yukarı