CS:GO Source 2 ne zaman gelecek?

Direkt olarak biz son basit oyunculara verilmez. İlk önce profesyonellere getirirler, onlar oynadıktan bi' 3-5 ay sonra bize getirirler.

Bu motor güncellemesi, öyle skin güncellemesine benzemez. Yapılacak en ufak hata, oyunu mahveder, dengeleri bozar. Bu da uzun dönemde Valve'ye pahalıya patlar.

O yüzden hemen çıkacak bir şey olduğunu sanmıyorum.

Mekaniklerde ve grafiklerde bir değişim olmayacağı yönünde söylentiler var, eğer sırf sadece performans yükselsin amacıyla 'Source 2' adı altında başka bir yenilik görmeyeceksek beklemenin anlamı yoktu bu zamana kadar, güncelleştirmelerle halledebilirlerdi bunu zaten. Varsa başka bir esprisi söylesin!

Kimse kusura bakmasın da sunucu işlerinde Valve kadar rezil bir şirket yok. Oyun 7 yıllık hatta 8 bile denilebilir, oyuncular halen 128 tick sunucu bekliyor. Onu geçtim, fazla oyuncu olmayan, dağın başına bile sunucu açıyorlar (Peru, Filipinler, Şili) ama Türkiye'ye halen açamıyorlar. Hitboxlar zaten ayrı rezalet, en başta Valorant'a ön yargıyla yaklaşmıştım ama oynayınca aradaki farkı gördüm, gayet akıcı, mermi gitmedi diye saçlarınızı yolmuyorsunuz.

Not: CS:GO'yu beceremiyorsun, hitboxlara laf atıyorsun diyen arkadaşlara şimdiden söyleyeyim, efsanevi kartalım. Oyunu 2014 Aralık'tan beri oynuyorum.

Kimse kusura bakmasın da sunucu işlerinde Valve kadar rezil bir şirket yok. Oyun 7 yıllık hatta 8 bile denilebilir, oyuncular halen 128 tick sunucu bekliyor. Onu geçtim, fazla oyuncu olmayan, dağın başına bile sunucu açıyorlar (Peru, Filipinler, Şili) ama Türkiye'ye halen açamıyorlar. Hitboxlar zaten ayrı rezalet, en başta Valorant'a ön yargıyla yaklaşmıştım ama oynayınca aradaki farkı gördüm, gayet akıcı, mermi gitmedi diye saçlarınızı yolmuyorsunuz.

Not: CS:GO'yu beceremiyorsun, hitboxlara laf atıyorsun diyen arkadaşlara şimdiden söyleyeyim, efsanevi kartalım. Oyunu 2014 Aralık'tan beri oynuyorum.

Ayı'nın parası gidecek diye ödü yarılıyor. Elinden gelse 32'lerde oynatacak.

Geri
Yukarı