CS:GO Source 2'den sonra hileler biter mi?

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar şu an CS:GO'da hile kaynıyor. Eğer Prime hesabınız yoksa zaten her yoldaş girdiğinizde abartısız en az 1 hile çıkar (genellikle takım arkadaşının hesabını boostlarlar). Size sorum Source 2 geldikten sonra hileler azalırım? Sonuçta grafikleri, görünümleri vb. değişiyor.

Sanmıyorum :D İlk başta az da olsa güvenim vardı Valve'e fakat artık 0. Bırak hileleri fixlemeyi adamlar Source 2 yi bile anca seneye getirir gibime gelriyor. Oyun tamamen öldü bana göre. Bütün envanterimi satıp bıraktım ben açıkcası. Artık kanser olmak istemiyorum. " Counter-Strike Hacker Offensive "

Sanmıyorum. Size önerim Tom Clancy's Rainbow Six Siege. Hile var ancak çok nadir. Kitlesini çok övüyordum ancak artık pek övemiyorum. Kitlesine çok sinir bozucu insan dolmuş son zamanlarda. Eğer mikrofonu kapatırsanız umurunuzda olmuyor. Tavsiye ederim.

bitmek mi :) Hocam hile kaynıyor oyun , her maçta banko 1 var seçkinde olmanıza rağmen.
Acaba biz yeniliyoruzda evham mı yapıyoruz diye düşündüm overwatch izledim adamda aim var , wall var , ne ararsan var

Yeni konular

Geri
Yukarı