Steam CS:GO VAC KB_ARTICLE Hatası

Precise

Kilopat
Daha fazla  
CS:GO Oynarken 1 maç atıyorum, 2 maçın ortalarında böyle bi hata alıyorum tamam'a tıkladığımda steam'ın bu sorunla ilgili yazdığı çözümlü siteye yönlendiriyor ordaki çözümleri uyguluyorum fakat sonuç değişmiyor. Malware taraması yaptığımdada 1 adet bile birşey bulmadı ki yeni format attım. Windows 10 yüklemiştim onu kullanıyordum bu hata ile karşılaşınca tekrar Windows 7 yükledim hayla aynı hata devam ediyor yeni format atmış olmama rağmen işletim sistemi orjinal.

1556nuv.png

ommj9.png

aebbrn.png

Güncel

Arkadaşlar işletim sistemi olarak Win10 yüklüydü bu hatayı alıyordum tekrar orjinal windows'um win7 home premium döndüm bu hatayı almaya devam ettim, şuanda win 7 ultimate var böyle bir hata vermiyor ama buda deneme sürümü 30 günlük home premium da niye böyle bir hata veriyor?

Arkadaşlar Windows 7 Ultimate'de de aynı hata ile karşılaştım, bilgisayara 3-4 kez format attığım halde bu hata peşimi bırakmıyor 2-3 farklı steam hesabından da denememe rağmen aynı hata bazen 1.maçın ortasında bazen 2. 3. maçın ortasında bu hatayı veriyor bir türlü çözemedim lütfen yardımcı olun.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    15,1 KB · Görüntüleme: 476
  • programekleveyakaldır.png
    programekleveyakaldır.png
    26 KB · Görüntüleme: 641
  • Adsız (1).png
    Adsız (1).png
    37,9 KB · Görüntüleme: 733
Bu hata banada geliyordu sonra Steamin sayfasında VAC sistemini engeliyen programalar olan listede IOBIT programlarını görünce hepsini sildim düzeldi sendede aynısı olabilir.Ayrıca şurdakileri yaptınmı: An issue with your computer is blocking the VAC system. You cannot play on secure servers. - Multiplayer Connection Issues (PC) - Knowledge Base - Steam Support Buda Vac sistemini engeliyen programaların listesi: Programs Which May Interfere with Steam - General Troubleshooting - Knowledge Base - Steam Support

Bu hata banada geliyordu sonra Steamin sayfasında VAC sistemini engeliyen programalar olan listede IOBIT programlarını görünce hepsini sildim düzeldi sendede aynısı olabilir.Ayrıca şurdakileri yaptınmı: An issue with your computer is blocking the VAC system. You cannot play on secure servers. - Multiplayer Connection Issues (PC) - Knowledge Base - Steam Support Buda Vac sistemini engeliyen programaların listesi: Programs Which May Interfere with Steam - General Troubleshooting - Knowledge Base - Steam Support

İlk attığın linkteki çözümleri uyguladım pek bir faydası dokunmadı ikinci olarak o programları şimdi kontrol edicem fakat 3 kez filan format attım ve format sonrası sadece CS:GO, Dota 2 ve Left 4 Dead 2 kurdum ve ekran kartı, ses vb güncel driverlar.

Engelleyen programları kontrol ettim olsa olsa şu Nvidia Network Access Manager/Firewall olabilir diyeceğim ama nvidia ile ilgili bir tek ekran kartı driver kuruyorum ondada grafik sürücüsü ve phsyx i seçili tutuyor gerisinin tikini kaldırıyorum.

Yardımcı olabilecek kimse yokmu arkadaşlar 8-9 gün oldu daha bir çözüme ulaşamadım steam destek'den de bir cevap gelmiyor :(

Hala bir cevap beklemekteyim...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı