CS:GO sürekli 1 hafta ban yiyorum

286525

Hectopat
Arkadaşlar, en son ban yedim açıldığı günden 3 hafta geçti ve bugün tekrar yedim. Benim bildiğim 7 gün açıldıktan 1 hafta uslu durunca sıfırlanıyor. 30 dakika yiyordum.

Direkt şunu bırakıyorum:

CS:GO'daki rekabetçi bekleme sürelerinin dört seviyesi vardır. Bir hesap rekabetçi bekleme süresi aldıktan sonra o bekleme süresinin seviyesi bir hafta boyunca hesap üzerinde kalır. Bekleme süresinin alındığı hafta içerisinde alınan her ek bekleme süresi, oyuncunun eşleştirmeye giremediği süreyi artırır:

• İlk bekleme süresi (seviye 1) – 30 dakika sürer
  • İkinci bekleme süresi (seviye 2) – 2 saat sürer
  • Üçüncü bekleme süresi (seviye 3) - 24 saat sürer
  • Dördüncü bekleme süresi (seviye 4) – 1 hafta sürer
Hafta içerisinde başka bekleme süresi almamak, bekleme süresi seviyesini bir seviye olarak düşürür. Hafta içerisinde bekleme süresi almadığı için bekleme seviyesi 2'ye düşürülmüş bir hesap, alacağı bir sonraki bekleme süresinde seviye 3 bekleme süresi (24 saat) alır.

Bekleme sürelerinin seviye 4'ü geçebileceğini lütfen aklınızda bulundurun. Bekleme süreleri seviye 4'ü aşan kullanıcıların, bunu seviye 3'ün altına düşürebilmek için daha uzun bir süre boyunca hiç bekleme süresi almadan oynamaları gerekmektedir.

Arkadaşlar, en son ban yedim açıldığı günden 3 hafta geçti ve bugün tekrar yedim. Benim bildiğim 7 gün açıldıktan 1 hafta uslu durunca sıfırlanıyor. 30 dakika yiyordum.
Uslu bir çocuk olamayacaksın. Şirinleri göremeyeceksin (!). Şaka maka, o değişti diye biliyorum. Belirli bir günü var ama tam bilmiyorum.

Geri
Yukarı