CS'den her hafta ban yiyorum

Altı üstü oyun diyor.
Haklı, oyunun çok bir önemi yok.
Belki biraz başını kaldırmanı oynamanı istemiyor belki de gerçekten iş yaptırmak istiyor sebebi nedendir bilinmez ancak bir gerçek var.
Aile ve akademi oyunlardan çok daha önemli.
Belli bir yaştan sonra zevkine oynuyorsun zaten banmış falan umrunda olmuyor.

Geçmiş olsun da ne yapabiliriz ki? Teknik bir sorun olsa neyse.
Hocam bir anlık sinirle vurdum klavyeye buraya yazdım işte.
Haklı, oyunun çok bir önemi yok.
Belki biraz başını kaldırmanı oynamanı istemiyor belki de gerçekten iş yaptırmak istiyor sebebi nedendir bilinmez ancak bir gerçek var.
Aile ve akademi oyunlardan çok daha önemli.
Belli bir yaştan sonra zevkine oynuyorsun zaten banmış falan umrunda olmuyor.
Ya hocam ben de zevkine oynamak istiyorum tamam da oynatmıyor ki zevkini alayım. Bıktım ya cidden bıktım satacağım bilgisayarı böyle giderse. Oynayamıyorum ki.

Oyle bir saat araligi mi var? Lutfen bize de bildirin bizde gecmeyelim o saatlerde. Baskalarinin oyun zevkini sanki bilerek bozuyoruz, gercekten agzimi bozacagim az kaldi.
Bilmeyerek te olsa bozuyorsunuz. Ya ebeveyniniz bunu kabul edip sizi bilgisayar başından kaldırmayacak ya da siz insanların oyun zevkini bozmaktan vazgeçip ona göre tavır alacaksınız. Söylemek istemiyorum ama arkadaşın henüz bilinç seviyesi yeterli dereceye çıkmadığı için annesi ve davranışları hakkında burada hiç tanımadığı insanlarla fikir alışverişi yapıyor, tartışıyor. Siz de bu tarz şeylere çanak tutuyorsunuz. Aferin, devam edin 👏 .

Bilmeyerek de olsa bozuyorsunuz. Ya ebeveyniniz bunu kabul edip sizi bilgisayar başından kaldırmayacak ya da siz insanların oyun zevkini bozmaktan vazgeçip ona göre tavır alacaksınız. Söylemek istemiyorum ama arkadaşın henüz bilinç seviyesi yeterli dereceye çıkmadığı için annesi ve davranışları hakkında burada hiç tanımadığı insanlarla fikir alışverişi yapıyor, tartışıyor. Siz de bu tarz şeylere çanak tutuyorsunuz. Aferin, devam edin 👏 .
Evde asla kullanmadigim aci biber bitti ve bundan haberim yok, annem oyunun ortasindayken beni cagirdi ve oyunu birakmak zorunda kaldim. Internetteki kisilerden bunun cozumunu ariyorum cunku kendi cozumumu uretemedim fakat internetteki bir kisi bana evdeki tum stoklarin dolu olduguna emin oldugumda oyuna girmemi soyluyor.Eki Görüntüle 653774

Evde asla kullanmadigim aci biber bitti ve bundan haberim yok, annem oyunun ortasindayken beni cagirdi ve oyunu birakmak zorunda kaldim. Internetteki kisilerden bunun cozumunu ariyorum cunku kendi cozumumu uretemedim fakat internetteki bir kisi bana evdeki tum stoklarin dolu olduguna emin oldugumda oyuna girmemi soyluyor.
Sayfalarca da yazsam "yoo" yazıp geçecek kafada olan ve tek bir mesaja sinirlenip ağzını bozma raddesine gelen insanlara vakit ayırmak israftan başka bir şey değil. Siz arkadaşa yardım edebilirsiniz. İyi Sosyal'ler.

Evde asla kullanmadigim aci biber bitti ve bundan haberim yok, annem oyunun ortasindayken beni cagirdi ve oyunu birakmak zorunda kaldim. Internetteki kisilerden bunun cozumunu ariyorum cunku kendi cozumumu uretemedim fakat internetteki bir kisi bana evdeki tum stoklarin dolu olduguna emin oldugumda oyuna girmemi soyluyor.Eki Görüntüle 653774
Söz olarak haklısınız hocam ama resim bayağı güldürdü beni, teşekkürler. :D

Geçmiş olsun oyundan atılmamak için konsola +right ya da +left yazabilirsin bozmak içinde -right ya da -left yazman yeterlidir.

Geri
Yukarı