CS:GO sürekli oyun bozanlık banı atıyor

sallamaasyon

Decapat
Daha fazla  
Global bir hesabım var. Cok chatten küfür etmiyorum. Ama süreki oyunbozanlık banı atıyor. Ban bittikten sonra 1 Mac daha atıyorum. Yine 5 gün banlanıyor. Yeni hesap aldım. Onda da aynı durum oluyor. İki hesapta 5 gün oyunbozanlık banı yiyor sürekli. Adamlara vurdugum ıcın mı ban yiyorum acaba? Sürekli 5 gün yemem cok saçma bir de iki hesap.

Alakası yok. Çünkü Ruslar ve ukraynalılar İngilizce bilmiyor genelde ve 4 pre gelen adam sen sırf onun dilini bilmediğin için kafasına göre seni raporluyor. E haliyle Overwatch sistemine düşmeden ban yiyorsun.

Gabe göbek büyütüp Ruslara ve araplar seslide küfür ederken ben sadece küçük bir şey dersem VAC ban yiyebilirim.

Ekipler oyunu hatalarından arındırıp stabil bir hâle getiriyor. Kesin bir tarih vermek mümkün olmasa da yaz mevsiminin bitmeden çıkacağına emin olabilirsiniz.

Ertelenmeye çok müsait. Daha bunun tehlikeli bölge haritaları var, silah yarışı var, var oğlu var. Açık betaya alsalar oyunun stabilleşme süreci hızlanacak ama oyuncu kitlesinin çok ufak bir kısmına kapalı beta erişimi vererek işi yavaşlatıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı