Çözüldü CS:GO sunucuya çok fazla komut gönderildi hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

MESs¹¹

Kilopat
Yer
Fransa
Format atıp CS'yi indirmiştim. Bugün oynayayım dedim oyun sırasında ana menüye atıp bu uyarı çıkıyor nedeni nedir? Daha önce hiç böyle bir şey yaşamadım. CFG var fakat hep kullandığım cfg. Daha önce sorunum hiç olmamıştı. Komut satırlarına baktığımda bu kırmızı yazılar çıkmaya başladı.

1598200253500.png

1598200282557.png

Son düzenleme:
Klavyede farede makro varsa (mesela bunny için stoll tuşuna zıplama atamak gibi) normal. Böyle bir şey varsa kaldırın. Yoksa yeniden başlatın sistemi, düzelir.

Klavyede farede makro varsa (mesela bunny için stoll tuşuna zıplama atamak gibi) normal. Böyle bir şey varsa kaldırın. Yoksa yeniden başlatın sistemi, düzelir.
Yok o tarz şeyler kullanmıyorum. Normal sıradan oynayışım. CFG'yi tekrar aktif ettim. Bir kere girdim atmadı. Şu anlık bir sorun yok sanırım. Umarım bir daha olmaz.

Makrodan olması muhtemel. Hata zaten adından belli ediyor kendini, sunucuya altından kalkabileceğinden fazla komut gidince oyun çöküyor. Olmazsa makroyu kaldırın, sonra tekrar denersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı