CS:GO Supreme Global Elite olmak için kaç maç kazanmalı ?

@carn ne saçmalıyorsun bilmişlik yapıyorsun? Biliyoruz ki söylüyoruz! Rank boosted servisi yapıyorum oradan biliyorum.
Tutmuş bir de ukalaca cevap veriyorsun.

@AKINCILAR kendim ve bizzat arkadaşlarımdan pay biçerek sana bu cevabı verdim. Bilmişlik felan yapmıyorum sadece söylediğin şey gerçeği yansıtmıyor diyorum. Kendim bizzat lem olduktan sonra 4 win sonra global rütbesine attı. Diğer arkadaşlarım da max 6 win sonra oldular senin söylediğin ise 21 maç sonrası iste ben buna güldüm sadece.

@AKINCILAR rütbe atlamak istiyorsan faceit platformunda’da kullanılan win streak olayını yapman lazım illa detay mı vereyim. Hiç kaybetmemen lazim yani. Bu senin dediğin 21 maç 1 loss, 2 win, sonra 2 loss,1 win şeklinde gelişiyorsa 30 maçta atsan rütbe atlayamazsın kardeşim anladın mı. Kaldı ki oyunda sadece bu faktör dışında senin oyunu mvp’si yüksek veya sonuncu bitirmende etkiliyor. Hem ben zaten mm bıraktım oynamiyorum maksat bilmeyenler faydalansın diye anlatıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı