CS:GO surf aim için etkili olur mu?

emirc.2

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben CS:GO oynuyorum. Oyunda 64 saatim var. Aim konusunda biraz iyiyim ama surf öğrenirsem etkisi olur mu? Bayağı etkili diyorlar ve e-sporcular bile kullanıldıgı söyleniyor. Bir de Bunnyhop'da işe yarar mı?

Merhaba, ben CS:GO oynuyorum. Oyunda 64 saatim var. Aim konusunda biraz iyiyim ama surf öğrenirsem etkisi olur mu? Bayağı etkili diyorlar ve e-sporcular bile kullanıldıgı söyleniyor. Bir de Bunnyhop'da işe yarar mı?

Kesinlikle etkili olur hatta şundan örnek vereyim bazı e sporcular maça girmeden önce surf yaparlar. Tabii bu senin içinde geçerli olmayabilir belki sen aim kasarak daha iyi hissedersin ama surf un aime etkisi var çünkü hassasiyetini daha iyi tanımana yarıyor bu da seni maç içerisinde flick shootlarını iyileştirir ve daha nicesini.

Tabii surfun az çok etkisi olur ama workshop haritalarının herhangi birinde bot vurmak kadar etkisi olur mu emin değilim.

64 saatin varsa büyük ihtimalle bunny, strafe olaylarını bilmiyorsundur. Önce bunları öğrenmen şart çünkü surf bir bakıma strafe, bunny bilgisi de gerektiriyor. Tavsiyem arkaya dönebildiğin en düşük hassasiyeti bulup o hassasiyeti değiştirmeden deathmatch ve aim botz maplarını oynaman daha sonra strafe, bunny, surf olaylarını öğrenmen.

64 saatin varsa büyük ihtimalle bunny, strafe olaylarını bilmiyorsundur. Önce bunları öğrenmen şart çünkü surf bir bakıma strafe, bunny bilgisi de gerektiriyor. Tavsiyem arkaya dönebildiğin en düşük hassasiyeti bulup o hassasiyeti değiştirmeden deathmatch ve aim botz maplarını oynaman daha sonra strafe, bunny, surf olaylarını öğrenmen.

Strafe biliyorum zaten bunny ve surf bilmiyorum sadece.

Movement icin olur. Movement'in de aime etkisi olacagindan dolayi, olur.

Movementim çok kötü ztn etkisi olur anladıgım üzere.

Geri
Yukarı