CS:GO Tab+alt yapınca oyundan atma sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

BrackishBeast

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. CS:GO oynarken Tab+alt yaptığımda veya çözünürlük değiştirdiğimde oyundan atıyor. Oyunu silip tekrardan yükledim, dosyaları kontrol ettirdim yine olmadı. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

dostum ana ekrana dönmek için tab+alt'ı değil de windows tuşu+d'yi öneririm tüm uygulamalar için, arka plana dönmek için biri uygulamanın cpusunu düşürüyor(senin yaptığın tab+alt) ve uygulamanın kullandığı yeri küçültmeye çalışırken çoğu zaman hata verir. Ama benim dediğimde sadece telefonlardaki kare tuşu prensibi ile seslerde ve görüntüde oynama yapmadan arkaya alıyor uygulamayı. Rica ederim:)

Dostum ana ekrana dönmek için Tab+alt'ı değil de Windows tuşu+D'yi öneririm tüm uygulamalar için, arka plana dönmek için biri uygulamanın CPUsunu düşürüyor(senin yaptığın Tab+alt) ve uygulamanın kullandığı yeri küçültmeye çalışırken çoğu zaman hata verir. Ama benim dediğimde sadece telefonlardaki kare tuşu prensibi ile seslerde ve görüntüde oynama yapmadan arkaya alıyor uygulamayı. Rica ederim:)

Dediğin gibi Win+D kombinasyonunu yaptım hala daha atıyor.

Dostum ben eskiden Vaslorantta Alt+Tab yapıyordum, oyundan atıyordu. Ama şimdi Windows tuşu+D yapıyorum atmıyor. Bu tecrübeme dayanarak söylemiştim, Son olarak, CS iç ayarlar bölümünden çözünürlüğü eğer 1366*768 değilse yapar mısın?
Ve eğer yine olmazsa, CS kısayoluna sağ tıkla ve özellikler de. Daha sonra uyumluluk bölümüne git, oradan da görsel temaları devre dışı bırak de. Daha sonra muhtemelen çözülür.

Dostum ben eskiden vaslorantta Alt+Tab yapıyordum, oyundan atıyordu. Ama şimdi Windows tuşu+D yapıyorum atmıyor. Bu tecrübeme dayanarak söylemiştim, son olarak, CS iç ayarlar bölümünden çözünürlüğü eğer 1366*768 değilse yapar mısın?
Ve eğer yine olmazsa, CS kısayoluna sağ tıkla ve özellikler de. Daha sonra uyumluluk bölümüne git, oradan da görsel temaları devre dışı bırak de. Daha sonra muhtemelen çözülür.

Yok hala daha sorun devam ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı