CS:GO Tab tuşu sorunu

Lynburk

Centipat
Dün YouTube'da video izledim normalde +graph yazdığımızda FPS ve ping değerlerini gösteriyordu. İzlediğim videodaki kodları yazdığımda bu değerleri Tab tuşuna bastığımızda da görebiliyordum yani fraglarla birlikte bu değerlerde gözüküyordu Tab tuşuna basmadığımız zaman gözükmüyordu. Ama sorun şu ben bu kodları her oyuna girdiğimde yazmak zorunda kalıyorum yazmadığımda ise Tab tuşuna bastığımda fraglarda gözükmüyor.
Yazdığım kodlar:

Kod:
net_graph "1"
net_graphheight "9999"
alias "+scorenet" "+showscores; net_graphheight 0"
alias "-scorenet" "-showscores; net_graphheight 9999"
bind "TAB" "+scorenet"

Bu sorunu nasıl çözebilirim? Bu kodları oyun içinde yazmadım, menüde konsolu açıp da yazdım. Oyunu her kapatıp açtığımda Tab tuşu çalışmıyor. Çalışması için bu kodları tekrar yazmak zorunda kalıyorum. Eski haline nasıl getirebilirim?

• Steam >steamapps >common >Counter-Strike Global Offensive >csgo >cfg klasörünün içine bir cfg dosyasını kopyalayın ve yapıştırın.
  • Kopyaladığınız klasörün ismini değiştirin. Autoexec gibi.
  • Daha sonra ismini değiştirdiğiniz cfg dosyasını açıp, içinde ne varsa silip, FPS kodunu oraya yazıp, kaydedin.
  • Son olarak, Steam üzerinden CS:GO'ya sağ tıklayıp özelliklere basın. Oradan başlatma seçeneklerine basıp +exec autoexec yazın. Autoexec yerine ne koyduysan onu yazman gerekiyor.

• Steam >steamapps >common >Counter-Strike Global Offensive >csgo >cfg klasörünün içine bir cfg dosyasını kopyalayın.
  • Kopyaladığınız klasörün ismini değiştirin. Autoexec gibi.
  • Daha sonra ismini değiştirdiğiniz cfg dosyasını açıp, içinde ne varsa silip, FPS kodunu oraya yazıp, kaydedin.
  • Son olarak, Steam üzerinden CS:GO'ya sağ tıklayıp özelliklere basın. Oradan başlatma seçeneklerine basıp +exec autoexec yazın. Autoexec yerine ne koyduysan onu yazman gerekiyor.
Sorun çözüldü teşekkür ederim 🙂.

Geri
Yukarı