CS:GO takas sitesi önerisi

evet var 1079640846
Ekledm. :)
Arkadaşın kasasını 1 Hatıra paketi karşılığında takas ile aldım. 80 TL gelicek şekilde pazarda sattım. 80 TL ye 1 ST. müzik kiti ve 1 Stockhopm kapsül ile 1 Stockholm Navi çıkartması aldım. 1 hafta sonra, hatıra paketim karşılığında müzik kitini ve kapsülü göndericem. Dolandırıcı olsaydım arkadaş hiçbirşey iddia edemez iken çok şükür dolandıcı değilim. Arkadaşımız Türkmenistan lıymış ve kasası değer kaybetmeden onun adına sattım onun adına kasasını değerlendirdim. Çok dolandırıcılık olayının yaşandığı bu oyun ortamında iyilik yaptığım için çok mutluyum. Selam sana Türkmenistan lı kardeşim. :)

Son düzenleme:
Ekledm. :)
Arkadaşın kasasını 1 hatıra paketi karşılığında takas ile aldım. 80 TL gelecek şekilde pazarda sattım. 80 TL'ye 1 st. Müzik kiti ve 1 stockhopm kapsül ile 1 Stockholm navi çıkartması aldım. 1 hafta sonra, hatıra paketim karşılığında müzik kitini ve kapsülü göndereceğim. Dolandırıcı olsaydım arkadaş hiçbir şey iddia edemez iken çok şükür dolandıcı değilim. Arkadaşımız Türkmenistan lıymış ve kasası değer kaybetmeden onun adına sattım onun adına kasasını değerlendirdim. Çok dolandırıcılık olayının yaşandığı bu oyun ortamında iyilik yaptığım için çok mutluyum. Selam sana Türkmenistan'lı kardeşim. :)

Hocam ben olsam broş alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı