CS:GO takas ve topluluk banı nedir?

Takas banıyla envanterinizdeki eşyalarınızı başka kullanıcılarla takaslayamazsınız. Genelde bu tarz kısıtlamalar bazı illegal CS:GO bet sitelerinin takas botlarına verilir.

Topluluk banında ise durum daha ciddidir. Takas dahil olmak üzere topluluk sekmesindeki hiçbir şeye erişemezsiniz. Skinlerinizi değil 3. parti siteler, Steam Pazarı'ndan dahi satamazsınız. Profiliniz ban süresi boyu tamamen gizlenir ve diğer kullanıcılar tarafından görüntülenemez.

Bu banlar, mesela dolandırıcılar tarafından yenen banlar. Bu banı yediğin vakit, trade yapamazsın ve eşyalarını satamazsın. VAC ban yediğin zaman da bir nevi bu banı yersin ama sadece VAC yediğin oyun için geçerli olur diye biliyorum.

Takas dahil olmak üzere topluluk sekmesindeki hiçbir şeye erişemezsiniz.
Atölye buna dahil mi?

Atölye buna dahil mi?
Atölyeyle ilgili özel bir bilgilendirme göremedim ancak okuduğum çoğu haber kaynağı ekran görüntüleri ve yorumlarında buna dahil olduğunu söyledi. Dolayısıyla emin değilim.

VAC ban yediğin zaman da bir nevi bu banı yersin ama sadece VAC yediğin oyun için geçerli olur diye biliyorum.
VAC ban yediğiniz zaman CS:GO'da artık eşya düşüremezsiniz, ayrıca VAC koruması aktif olan bütün sunuculardan banlanırsınız. Örneğin CS'de hile yaptığınız için Garry's Mod'daki VAC korumalı sunucuya bağlanamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı