CS:GO takılıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Sevdiği var

Centipat
Daha fazla  
CS:GO oynuyorum arada bir takılıyor 35 Mbps internet var kimse kullanmıyor. 70 - 60 ms de ayarlardan sınırlandırılmamış. Nasıl düzeltebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Aklıma başka bir çözüm gelmedi. Son olarak sürücü güncellemelerini yapmayı deneyin varsa. Arkada açık programlar vesaire varsa onları kapatıp öyle oynayın. Ve dosya bütünlüğünü doğrulayın.

Aklıma başka bir çözüm gelmedi. Son olarak sürücü güncellemelerini yapmayı deneyin varsa. Arkada açık programlar vesaire varsa onları kapatıp öyle oynayın. Ve dosya bütünlüğünü doğrulayın.

Sürücülerin hepsinin güncelledim.
Ping 60 70'lerde geziyor ben bu yüzden olduğunu düşünüyorum pingi nasıl düşerebilirim?

Ping CS:GO sunucuları için gayet normal. O konuda endişlenecek bir şey yok. Hatta gayet iyi bir değer alıyorsunuz. Ve sorunu hangi oyun modunda yaşıyorsunuz?

SSD güncelken de aynı.

Reis sistemimim bayağı yüksek benim ama ona rağmen drop yiyiorum ben SSD eskimiş olabilir ben HDD'de kullnıoyrum SSD atınca drop girmiyor.
Ping CS:GO sunucuları için gayet normal. O konuda endişlenecek bir şey yok. Hatta gayet iyi bir değer alıyorsunuz. Ve sorunu hangi oyun modunda yaşıyorsunuz?

Her modda yaşıyorum.

Geri
Yukarı