CS:GO takılma sorunu

Nickilenjelo

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır CS:GO oynuyorum. Aslında önceden böyle bir sıkıntı yoktu yeni yeni olmaya başladı. Oyunda takılmalaryaşıyorum FPS 200'lerde pingim 50-60 falanken takılmalar oluyor. Bilgisayarın sıcaklıgına baktım hiçbir sıkıntı yok, gayet normal hepsi 30-40 falan neden oluyor acaba bilen ya da yardımcı olabilecek var mıdır ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem özellikleri ile alakalı değil bence, çünkü artık bende de hiç donma olmayan oyun, donmaya başladı. Serverlar çoğu zaman ddos da yiyor, oynanamaz hale geliyor.

Şuan bilgisayarım bozuk olduğu için bilmiyorum ama arkadaşım da aynı sorundan müzdarip. Valve batırdı yav.

Üzerinden çok geçti ama yeni gelebildim buralara.Donanım özelliklerim gtx 970 ekran kartı, i5 4690k işlemci vs vs sağlam bir kasaya sahibim.Driverlarım falanda güncel dosya doğrulamasıda yaptım hala devam ediyor.Bende çözümü oyunu bırakmakta buldum ama yinede yardımcı olabilecekler yardım ederse başaka arkadaşlara yardımları dokunabilir iyi forumlar. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı