CS GO takılma, tekleme sorunu!

kamikazety

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
CS dışında oynadığım oyunlarda sorun yaşamadım. Ama bu deli etti oynama isteğimi götürüyor hatta oynamıyorum kaç gündür. Güncellemelerin hepsi tamam. NVIDIA Denetim Masasından performanslı kartla çalıştır olarak da seçtim oyunu. FPS 100-120 arası Ping 60 civarında oluyor. Bir çözümünü bulursanız sevinirim.
Bilgisayar özellikleri;
İntel İ7 3630QM
16 GB ram
4 GB GeForce GT730M Ekran kartı

Fan ile kullanıyorum aşırı bi ısınma yok. İnternet hızım 20 Mbit

Botlarla oynadım herhangi bi sorun olmadı. Ama evdeki internet hızım iyi birde başka yerde oynadığımda da sorun yaşadım

Hocam launch options kısmına -high -novid -nojoy -threads 4 -freq 120 kopyalayıp yapıştırın bunu sorun çözülebilir. Zira bende de FPS sorunu var GeForce GTX760M ekran kartında.

Fan ile kullanıyorum aşırı bi ısınma yok. İnternet hızım 20 Mbit

Botlarla oynadım herhangi bi sorun olmadı. Ama evdeki internet hızım iyi birde başka yerde oynadığımda da sorun yaşadım

Botlarla oynadığınızda sorun olmadığını yazmışsınız , problem bağlandığınız sunucularla ilgili yada modem değerlerinizde sıkıntı olabilir.

Yukarıda belirtiğim gibi fps düşmesi gibi bir probleminiz yok , çevrimdışı konrol etmişsiniz. Farklı dns ayarları kullanıyorsanız otomatik moda geçin. Müşteri hizmetlerini arayıp hat değerlerinizi konrol ettirebilirsiniz.

Fps sorunun olmadığını belirmişsin , çevrimdışı botlarla denediğini yazmışsın. O yüzden internet bağlantını kontrol etmeni söyledim. Isınma olmadığından eminmisin ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı