CS:GO Takılma ve geriye atma sorunu

HvKontAyaz

Hectopat
Daha önce karşılaşmadığım bir problem ile sorun yaşıyorum. Oyunda takılma ve geri atma olayları oluşmaya başladı tuhaf bir şekilde. FPS değerim normal görünüyor, sistemim ve internetim şu şekilde:

i5 9600K
ASUS RTX 2070 OC
16RAM
256SSD
1TB hard disk

İnternet bağlantım ise: Superonline fiber 50Mbit. Ping değeri de çok normal, 10 15 arası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ani ping artışları yaşıyorsanız modeminizi yeniden başlatmayı deneyin. Eğer sorununuza çözüm olmazsa modem arayüzünden modeme bağlı başka kimse var mı diye bakın. Eğer yoksa müşteri hizmetlerini aramayı deneyin.

Ani ping artışları yaşıyorsanız modeminizi yeniden başlatmayı deneyin. Eğer sorununuza çözüm olmazsa modem arayüzünden modeme bağlı başka kimse var mı diye bakın. Eğer yoksa müşteri hizmetlerini aramayı deneyin.
Geri atmadan kastın nedir?

Merhabalar modemi resetleyip tekrar deneyeceğim, geri atma olayına gelirsek hareket ederken birden önceki yerine geliyorsun anlık oluyor anlık donma vb bu sorunu anlamadım çözüm öneriniz var mı hocam?

Son 1-2 gündür laglı pingim çok iyi hiç artmıyor fakat geri atıyor oyunun sunucuları ile alakalı olduğunu düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı