CS:GO takım arkadasım ban yerse tüm skorlar gider mi?

En mantıklısı. Bu aptallar şunu anlamıyor oyunlar eğlenmek için vardır ve aimbot kafaya kitlenince aldığın killden zevk alamazsın
Valla kafam rahatladı 3K saatim olan hesabı Supreme yaptım art arda 5 maç WH geldi 2'sinde direkt dalga geçer gibi aimbot geldi döne döne vuruyordu. Bir de özenle hile kullanan takımla girmemeye çalıştığım halde. Direkt bıraktım 5-6 ay oldu rahatım ama böyle botları gördükçe hala sinirleniyorum.

Bir şey başaramamış insanlar oyunda hile açıp adam vurunca kendini pro veya bir şey başarmış gibi hissediyor mu merak ediyorum.
Kanka bak kafaya vuruyorum çat çat diye karşıdaki nasıl deliriyor ama jsajsa (!)
diye gülüyorlar sanırım. Eğlenceli olsa bile karşının hislerini düşünmek gerekli.

Kanka bak kafaya vuruyorum çat çat diye karşıdaki nasıl deliriyor ama jsajsa (!)
diye gülüyorlar sanırım. Eğlenceli olsa bile karşının hislerini düşünmek gerekli.
Biraz canice gelebilir ama sunucuda hile açan birine adeta psikolojik şiddet yapmıştık, sunucudan çıkmıştı. Keşke hepsine yapabilsem.

Kiminle arkadaşmışım?

Yeni konular

Geri
Yukarı