CS:GO takım arkadaşım hile çıktı

Kurinshi

Hectopat
Ben CS oynarken 1.el rastgele adam cagirip rekabetçi girdik fakat bu adam bize infolar veriyordu biz saniyorduk adam ses kasıyor falan bir de bayağı rozetleri var. Bu dedi bir daha girelim bir daha girelim 4 maç attik ve sonda dediki hile açtım kusura bakmayin. Reportladim fakat maçlarim silincek biliyorum ama rankım silinir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rütben silinmez büyük ihtimal. Eğer rütbe yükselmiş isen eski rütbene dönersin. Eğer hile açan banlandıysa girdiğin maçlar sayılmaz ve güven faktörün etkilenebilir.

MGE olmuştum dün bugun onla girdik 4 el sonda dedi dedigim gibi ama rank atlamadim MGE'yim hâlâ

Sadece bir el oynadıysan hiçbir şekilde ceza almaman gerekiyor ve oynadığınız o maç sayılmaz.

Benim son 1 yılda o kadar çok maçım silindi ki keşke diyorum bir istatistik falan çıkartsaymışım.

Aklımda kalan şu ki aynı kişi yüzünden ikiden fazla maç silinirse yetenek grubun da silinir ve bir sonraki maçı kazansan bile bir alt gruptan başlanıyor. Bir maçla falan bir şey olmaz ama 4 maçtan komple silinirse kesinlikle yetenek grubu silinir ve sonrasında elde edeceğin ilk galibiyette muhtemelen en az bir alt gruba atar.

Geri
Yukarı