CS:GO - takım kurmak

Nova'yım ama Kelesler ile oynayan Nova sınıfındayım.

Ayrıca imzamda topluluk var. Oraya da bak ve Steam profilini yorum olarak paylaş konumda.

Öneri için teşekkürler fakat hile var diye farklı bir oyuna geçmeyi planlamıyorum.

---

Küfürden kastım olay anı verilen tepkiler değil. Takıma gelen yabancı birisine ya da karşı takımdan birisine ağız sözler etmek. Belli bir saygı çerçevesinde oyundan zevk alarak oynamaya çalışmak zor olmasa gerek.

Oynamadım, düz CS:GO oynuyorum.

Kral mm yi bırak Faceit'e geç. Kendinde oyunda 3-5 arkadaş bul. İnan 128tick server ve Faceit'teki oyuncu kalitesini hiçbir yerde bulamazsın. Source2 motoruyla da çoğu oyuncunun geri döneceğini düşünüyorum FPS ping vs. gibi sorunlarda çözülecek ayrıca. Sen Faceit kullan.
Ya kral hiç sorma yan çarım var keleş nova arası gidiyorum onda. Geçen ana Card'a bir Silver'a düştüm inan Silver'da gelen oyuncular daha zorlu ve sağlam tecrübeli oyuncular. Artık Valve'nin rank sistemini adam etmesi gerekiyor. mm yi bırakıyorum açıkçası Faceit'e ağırlık vermeye başladım.

Nova'yım ama kelesler ile oynayan nova sınıfındayım.

Ayrıca imzamda topluluk var. Oraya da bak ve Steam profilini yorum olarak paylaş konumda.

Oyun arkadaşlarını buradan bulup ekleşelim diye konuyu açtım, oyunda birbirimizi keşfetmeyi beklersek oho.

Benim var mesela 3 5 kaliteli arkadaşım oyunda tanıştığımız, her fırsatta beraber oynuyoruz. Yaşım 16 o yüzden beraber oynayalım da diyemiyorum artı rankım nova :)

Benim var mesela 3 5 kaliteli arkadaşım oyunda tanıştığımız, her fırsatta beraber oynuyoruz. Yaşım 16 o yüzden beraber oynayalım da diyemiyorum artı rankım nova :)

Benim kurucusu olduğum 4 yıllık bir takımım var 😅
50yi aşkın kişi gelip gitmiştir, şu an 10-15 kişiyiz.
Sanaldan çokça arkadaş edindim CS'de buna dahil, güzel oluyor.

Fakat yeni bir sayfa açıp sıfırdan başlamak istiyorum. Steam profilini yazar mısın? Deneyelim yükselme potansiyeli varsa zamanla gelişirsin. Bende silver başlamıştım oyuna, gerisi pratik ve zaman.

Benim kurucusu olduğum 4 yıllık bir takımım var 😅
50yi aşkın kişi gelip gitmiştir, şu an 10-15 kişiyiz.
Sanaldan çokça arkadaş edindim CS'de buna dahil, güzel oluyor.

Fakat yeni bir sayfa açıp sıfırdan başlamak istiyorum. Steam profilini yazar mısın? Deneyelim yükselme potansiyeli varsa zamanla gelişirsin. Bende silver başlamıştım oyuna, gerisi pratik ve zaman.
Buyur kral seni kırmayayım madem.

Sanırım baz kurallara uymuyorum :D.

Geri
Yukarı