CS:GO - takım kurmak

khoomei

Hectopat
Yer
🇹🇷
Daha fazla  
Ortalama keleş 2, çift keleş, güzide skalasında takım arkadaşları ile yeni bir takım kurmak istiyorum.
  • Herhangi bir takımı olmayan.
  • Mikrofon, internet ve FPS sorunu olmayan.
  • Sık sık oyuna giren, aktif.
  • Küfür (yazılı veya sesli) ve hile kullanmayan.
  • Maç içerisinde tartışmayan ve info alan/veren.
  • Oyun esnasın müzik vs açıp trollemeyen.
Yoruma Steam profili, rütbe, yaş vb bilgiler yazarsanız ben ya da farklı arkadaşlar sizlere ulaşabilir.

Kısa-orta vadede aktif ve oyun yeteneği olarak birbirine yakın 5-6 kişilik bir kadro oluşturmak istiyorum.
Sonrası kendiliğinden yeni kişiler tanıdıkça gelecektir.

Kardeşim ben LMG olarak bıraktım oyunu. En son girdiğimde adamlar karşılıklı mevlana kapıştırıyordu DMG Elo'da. Bu saatten sonra Valorant vs. o tür oyunlarda kendini geliştir en azından onların bir geleceği var.

Ortalama keleş 2, çift keleş, güzide skalasında takım arkadaşları ile yeni bir takım kurmak istiyorum.
  • Herhangi bir takımı olmayan.
  • Mikrofon, internet ve FPS sorunu olmayan.
  • Sık sık oyuna giren, aktif.
  • Küfür (yazılı veya sesli) ve hile kullanmayan.
  • Maç içerisinde tartışmayan ve info alan/veren.
  • Oyun esnasın müzik vs açıp trollemeyen.
Yoruma Steam profili, rütbe, yaş vb bilgiler yazarsanız ben ya da farklı arkadaşlar sizlere ulaşabilir.

Kısa-orta vadede aktif ve oyun yeteneği olarak birbirine yakın 5-6 kişilik bir kadro oluşturmak istiyorum.
Sonrası kendiliğinden yeni kişiler tanıdıkça gelecektir.
Küfür kullanmayan CS:GO oyuncusu mu varmış? :D

Kardeşim ben LMG olarak bıraktım oyunu. En son girdiğimde adamlar karşılıklı mevlana kapıştırıyordu DMG Elo'da. Bu saatten sonra Valorant vs. o tür oyunlarda kendini geliştir en azından onların bir geleceği var.

Öneri için teşekkürler fakat hile var diye farklı bir oyuna geçmeyi planlamıyorum.

---

Küfürden kastım olay anı verilen tepkiler değil. Takıma gelen yabancı birisine yada karşı takımdan birisine ağız sözler etmek. Belli bir saygı çerçevesinde oyundan zevk alarak oynamaya çalışmak zor olmasa gerek.
Faceit profilini atar mısın ?

Oynamadım, düz CS GO oynuyorum.

Küfürden kastım olay anı verilen tepkiler değil. Takıma gelen yabancı birisine yada karşı takımdan birisine ağız sözler etmek. Belli bir saygı çerçevesinde oyundan zevk alarak oynamaya çalışmak zor olmasa gerek.
Yaşınız kaçtı? Belki ben gelebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı