CS:GO tam ekran modunda olduğu halde tam ekran pencereli açılıyor

frknyild

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Doktor
Herkese merhaba CS:GO'da oyunu açınca otomatik alt+taba atma sorunu yaşıyordum. İnternetten araştırıp bir sürü ayar yaptım. Alt+taba düşme sorununu çözdüm bu sefer de Black bar geldi. Onu da düzelttim ama oyun tam ekran modunda açıldığı halde tam ekran pencereli modu gibi 2. ekrana geçiyor mouse ve FPS'imi düşürüyor. Nasıl çözebilirim?

Ekran kartım GTX 1050 Ti.
Laptop ve monitör kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba CS:GO'da oyunu açınca otomatik alt+taba atma sorunu yaşıyordum. İnternetten araştırıp bir sürü ayar yaptım. Alt+taba düşme sorununu çözdüm bu sefer de Black bar geldi. Onu da düzelttim ama oyun tam ekran modunda açıldığı halde tam ekran pencereli modu gibi 2. ekrana geçiyor mouse ve FPS'imi düşürüyor. Nasıl çözebilirim?

Ekran kartım GTX 1050 Ti.
Laptop ve monitör kullanıyorum.
1050 TI eskimiş bir ekran kartı en az 1650 TI almalısın ve driverların güncel mi?

ekran kartın çöp dğeişmen lazım
Yapıcı yorum için teşekkürler ama zaten laptop kullandığımı yazdım. Ayrıca eskidiğini ben de biliyorum tekrar okursanız sorum hangi ekran kartını almalıyım veya bu ekran kartı yeterli mi değil.
1050 TI eskimiş bir ekran kartı en az 1650 TI almalısın ve driverların güncel mi?
Driverlarım güncel.

Geri
Yukarı