Çözüldü CS:GO tam ekran olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

flawles

Hectopat
Merhabalar, laptoptan oynuyorum ve işlemci ayarlarından ölçekleme modunu tam panel yaptım ancak oyunu açtığımda otomatik masaüstüne atıyor, oyun kapanmıyor sadece duruyor basınca bir müddet oyun ekranı geliyor sonra masaüstüne atıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, laptoptan oynuyorum ve işlemci ayarlarından ölçekleme modunu tam panel yaptım ancak oyunu açtığımda otomatik masaüstüne atıyor, oyun kapanmıyor sadece duruyor basınca bir müddet oyun ekranı geliyor sonra masaüstüne atıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam tam anlayamadım anlattığınızı ama CS:GO açılırken siyah ekranda beklerken hiç biryere tıklamayın oyun duruyorr ve hata veriyor.Eğer olmassa dosyaları doğrulayabilirsiniz.

Hocam tam anlayamadım anlattığınızı ama CS:GO açılırken siyah ekranda beklerken hiçbir yere tıklamayın oyun duruyorr ve hata veriyor. Eğer olmazsa dosyaları doğrulayabilirsiniz.

Laptoptan oynadığım için ilk başta ekranda siyah barlar oluyor bunu düzeltmenin yolunu biliyordum ve işlemci ayarlarından ölçeklemeyi tam panel yaptım ki barlar kalksın. Fakat böyle yaptığımda oyun açılıyor ve oyunun ana menüsü geliyor ve hemen masaüstüne dönüyor sanki Alt Tab atıyor bilmem anlatabildim mi?

Hocam bende de vardı aynısı ben bu adamla çözdüm, al.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bende de vardı aynısı ben bu adamla çözdüm, al.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
işlemcim amd maalesef
Alt+enter denediniz mi?

Şöyleki ilk tam panel yaptığım zaman oldu ama şöyle bir saçmalık ile karşılaştım. Discord'u açıp sağ üstten kapatmayıp sadece pencereyi aşağı alırsam oyun tam ekran oluyor ve oynuyordum eğer kapatırsam dediğim gibi oyuna girince masaüstüne atıyordu. Yani onu da denemiştim olmamıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı