CS:GO Technopat Takımı Oluşturma

volkan gül

Hectopat
Daha fazla  
Forumun bir CS:GO takımı var mı bilmiyorum. Forumda gözlemlediğim kadarıyla CS:GO oynayan çok fazla insan var. Diyorum ki eğer Technopat'ın bir takımı yoksa takım kuralım. Ya da varsa beni de alabilirseniz çok sevinirim. :)

Sizinde fikirlerinizi merak etmekteyim, teşekkürler.

Test yapmak forumda bazılarını dışlamak anlamına da geliyor aslında. Onun yerine birbirine yakın rütbeler birlikte maç atar. Yada düşük rütbelerden biri çok iyi oynar onlarla girilir felan gibi şeyler olabilir bence.

Hocam takım değilde beraber oyun girebileceğimiz bir Steam grubu olsa iyi olur. Beraber Cs go, H1z1 gibi oyunlar oynarız. Hem yöneticiler gelir hem normal üyeler.

Benimde takımdan kastım buydu zaten. Hani cs:go'da takım etiketi alıyorsun ya. O yüzden takım dedim. Aslında Steam'de technopat grubu oluşturulacak ve üyeler eklenecek. Haklısın h1z1 vb. steam oyunlarını da aynı zamanda oynayabilir bir grup olmuş olacağız. (Bende h1z1 oynuyorum ve çok yalnızım :D )

Olur, ben daha CSGO mekaniklerine alışamadım ama orta oynuyorum. Steam ismim; nightblade854. İsimden ulaşamazsan, profil fotoğrafı Metal gear solid : V, bulamazssan ben sana pc ye geçtiğimde link atarım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı