CS:GO tek tıkla FPS yükseltmek

Sistemim: RX590 8 GB 256 Bit- R5 2400G - 2x8 3000MHz - A320MS2H gigabayte- Adata 120SSD - 320GB HDD - 500wpsu, Power Boost kasa.

Mapte 150 180 FPS alıyorum normal mi arkadaşlar.

Aradaki fps farkının sebebi net_graph'ın sağ altında görüldüğü üzere local sunucunun ilk görselde 128 tick, ikinci görselde 64 tick olarak açılmış olması.
Son olarak şunuda söylemek isterim -high -threads -d3d9ex komutlarını test etmeden kullanmayın her donanımda farklı sonuç veriyorlar.

Aradaki fps farkının sebebi net_graph'ın sağ altında görüldüğü üzere local sunucunun ilk görselde 128 tick, ikinci görselde 64 tick olarak açılmış olması.
Son olarak şunuda söylemek isterim -high -threads -d3d9ex komutlarını test etmeden kullanmayın her donanımda farklı sonuç veriyorlar.
Ben 64 tick ile 128 tick arasında fps farkı olduğunu düşünmüyorum. Aradaki tek fark 128 de mermiler daha iyi gidiyor diye biliyorum.
Ben 64 tick ile 128 tick arasında fps farkı olduğunu düşünmüyorum. Aradaki tek fark 128 de mermiler daha iyi gidiyor diye biliyorum.
Teşekkürler. Ayrıca "rip" cfgsini de paylaşsan daha hoş olabilir.
Rip.cfg sağ üstten indire basarak direkt indirebilirsiniz hocam.
Sistemim: RX590 8 GB 256 Bit- R5 2400G - 2x8 3000MHz - A320MS2H gigabayte- Adata 120SSD - 320GB HDD - 500wpsu, Power Boost kasa.

Mapte 150 180 FPS alıyorum normal mi arkadaşlar.
İnternetten izlediğim test videolarınca işlemciniz biraz düşük seviye bir işlemci. O değerlerde fps almanız normal. Çünkü CS GO işlemci bazlı bir oyundur.
Düzgün bir rehber değil. '-tickrate' kodu işlevsiz çünkü CS:GO'nun sunucuları 64 tickrate. '-threads' ayarı her işlemci için değişir ve '-freq' 144 de aynı şekilde. '-launguage' kodu dil için yani FPS için hiçbir katkısı yok. Rehber yapacaksanız araştırıp tam yapın.
Tickrate kodu işlevsiz değil, faceit sunucuları 128 tick ve ben aim botzda ısınırken 64 tick oynamak istemiyorum. Bilginin olmadığı konularda bu kadar emin konuşmamalısın.

Tick rate'in neyi ifade ettiğini öğrenirseniz neden fps üzerinde bir etkisi olduğunu anlayabilirsiniz. Mermiler daha iyi gidiyor ifadesi doğru ama yetersiz. Test etmekte özgürsünüz.

Nasıl yani?
Her FPS rehberinde mantıksal işlemci değerini yazın diyorlardı?
Tüm videolarda threadsi yazmanız gerekiyor deniliyor. Kaynak gösterir misin?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
başka bir çok yerde daha işlemcinin gerçek çekirdek sayısı kadar yapmamız gerektiği yazıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Başka birçok yerde daha işlemcinin gerçek çekirdek sayısı kadar yapmamız gerektiği yazıyor.

Vallahi bende i7 6700 var 4 çekirdek 8 threads -threads 4 yapınca daha az FPS veriyor ama 8 yazınca daha performansı oluyor.

Geri
Yukarı