Çözüldü CS:GO telsiz komutları çalışmamaya başladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hayfan

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO'da arkadaşım nasıl bir kod yazdıysa telsiz komutlarım çalışmamaya başladı. Telsiz tuşlarına bastığımda sol da ki küçük siyah dikdörtgen şeklinde kutucuk çıkıyor. Bunun çözümünü ve nasıl yapıldığını bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (43).png
    Ekran Görüntüsü (43).png
    3,2 MB · Görüntüleme: 80
Çözüm
Evet denedim sıfırladım yine aynı şekil çıkmaya devam ediyor sol tarafta.
Oyun dosyalarını doğrulayın. Anladığım kadarıyla radyo kutusu açılıyor fakat içeriğindeki metinler gelmiyor. Metin dosyası kaynaklı bir sorun gibi. Steam üzerinden oyuna sağ tıklayıp yerel dosyalarına girdiğiniz zaman oyun dosyalarını doğrulayabilirsiniz.
Evet denedim sıfırladım yine aynı şekil çıkmaya devam ediyor sol tarafta.
Oyun dosyalarını doğrulayın. Anladığım kadarıyla radyo kutusu açılıyor fakat içeriğindeki metinler gelmiyor. Metin dosyası kaynaklı bir sorun gibi. Steam üzerinden oyuna sağ tıklayıp yerel dosyalarına girdiğiniz zaman oyun dosyalarını doğrulayabilirsiniz.

Çözüm
Şimdi oldu teşekkür ederim. Anlamadığım şey şu nasıl bir kod yazdı ki böyle oldu yine yazıldığında aynı şeyi yapmam gerekecek.

Geri
Yukarı