CS:GO topluluk sunucuları 1 Ocak 2024'e kadar tekrar oynanabilir

Böyle birkaç arkadaş çıkıp bende ani FPS düşüşü olmuyor sen cahilsin filan diye linçledi ama birçok kişi ani FPS düşüşü ve optimizasyondan çok şikayetçi oldu oyun tam erişime çıkınca daha çok şikayet arttı sonra linçleyen arkadaşlar kaçtı gitti gözükmüyorlar lafın kısası birkaç kişi yaşadı forumda hocam hemen yargısız infaz etmeyin benim gibi sorun yaşayan arkadaşlar var.
Ama ping çok sorun ya hocam. 70'ken bile fark ediyor. 120+ olunca arkadan biri kapüşonu çekiştiriyor gibi oluyor.

Ama ping çok sorun ya hocam. 70'ken bile fark ediyor. 120+ olunca arkadan biri kapüşonu çekiştiriyor gibi oluyor.
İşte yargısız insaf etmemek gerek karşımızda ki kişiyi mesela bende ping olayı yok iyi düzeyde ping ama bende olmuyor diye sende de olmaz diye bir şey yok umarım düzeltirler ben şu anlık oynamıyorum kaldırdım her şeyin tam oturmasını bekliyorum.

İşte yargısız insaf etmemek gerek karşımızda ki kişiyi mesela bende ping olayı yok iyi düzeyde ping ama bende olmuyor diye sende de olmaz diye bir şey yok umarım düzeltirler ben şu anlık oynamıyorum kaldırdım her şeyin tam oturmasını bekliyorum.
Bir de tam çözemedim ancak sanırım silahların atış hızını biraz düşürmeleri lazım.

Neden CS:GO oynuyorsunuz ki CS2 harikülade mükemmel ötesi dehşet verici xxx bir oyun değil miydi?

Yoksa birbiriyle neredeyse aynı olan bu iki oyundan herhangi birini oynamak günlük CS dozunuz için yeterli mi? Sanırım oynarken hiç fark hissetmiyorsunuz.

Geri
Yukarı