Çözüldü CS:GO TP artmama sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Álvaro Morte

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgi İşlem Teknikeri
Herkese iyi akşamlar öncelikle. CS:GO oynuyorum 21 Level teğmen rütbesine çıktım ama şöyle bir sorunum var. Şu an 4346 TP var. Ama hangi maça girersem gireyim oynadıktan sonra hiçbir şekilde TP vermiyor ve ilerleyemiyorum. İnternete baktığımda ise bir çözüm bulamadım. Sorunun çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyundaki genel bir sorun. Sizle alakası yok. Düzelir yakında.
Aftalık TP sınırı var her çarşamba günü sıfırlanır bu sınır ve yeniden TP almaya başlarsınız muhtemlen 1 hafta sonra düzelir.

Hayır sadece azaltıyor aldığınız TP'yi, 0'a kadar kesmez.
Herkese iyi akşamlar öncelikle. CS:GO oynuyorum 21 Level teğmen rütbesine çıktım ama şöyle bir sorunum var. Şu an 4346 TP var. Ama hangi maça girersem gireyim oynadıktan sonra hiçbir şekilde TP vermiyor ve ilerleyemiyorum. İnternete baktığımda ise bir çözüm bulamadım. Sorunun çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?
aftalık TP sınırı var her çarşamba günü sıfırlanır bu sınır ve yeniden TP almaya başlarsınız muhtemlen 1 hafta sonra düzelir.

Aftalık TP sınırı var her çarşamba günü sıfırlanır bu sınır ve yeniden TP almaya başlarsınız muhtemlen 1 hafta sonra düzelir.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-04-08 175620.png
    Ekran görüntüsü 2021-04-08 175620.png
    55,5 KB · Görüntüleme: 40
Çözüm
aftalık TP sınırı var her çarşamba günü sıfırlanır bu sınır ve yeniden TP almaya başlarsınız muhtemlen 1 hafta sonra düzelir.
İlk defa başıma geldi daha önce hiç olmamıştı.

Anladım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı