CS:GO Trade sitesi Önerisi

Sizi adam resmen kazıklamış. Niye kasa açıyorsunuz ki? Anlamadım işinizi neden şansa bıraktınız. Katlamak için siteler var fakat yine şuandaki gibi kaybetme olasılığınız vardı, yine de kasa açmaktan yüz bin kat daha iyiydi. O bıçağı satacaktınız elinize 5.400 gibi para gelecekti ne güzel yazık etmişsiniz.

Hocam kasa açmak daha mantıklı,kasalardan da bıçak çıkabilir eğer siz 1000 lira kasaaçtınız içinden 2-3 bin liralık kasa çıkabilir fakat riskli bir şey gidip sitelerden katlamaya çalışmaktan daha iyidir.

Hocam bir ara trade sitesi vardı çöp eşyalarını koyup item alıyordun o hala açıksa onunla bir suru bıçak alıp fiyatlari yukselirse onlari satıp para alabilirsin.

Hocam kasa açmak daha mantıklı, kasalardan da bıçak çıkabilir eğer siz 1000 lira kasaaçtınız içinden 2-3 bin liralık kasa çıkabilir fakat riskli bir şey gidip sitelerden katlamaya çalışmaktan daha iyidir.

Arkadaşım dalga mı geçiyorsun?
Yaşın küçük galiba. Paranı sağ sola saçmak istiyorsan kasa açarsın. Katlamak istiyorsan sitelere gidersin. Boş yorum atmayın sizin yüzünüzden adam parasından olmuş. 100 tane kasa açmış hani nerede bıçak?

Yaşın küçük galiba. Paranı sağ sola saçmak istiyorsan kasa açarsın. Katlamak istiyorsan sitelere gidersin. Boş yorum atmayın sizin yüzünüzden adam parasından olmuş. 100 tane kasa açmış hani nerede bıçak?
Çıkma olasılığı düşük zaten,csgo oynayan herkes bilir bunu??

Birde adam sizi kazıklamış falan yazmışsın,ben fikrimi belirttim sadece.

Katlamayı denemeyin batarsınız. Tavsiyem kullanmayacaksanız satın parasını yiyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı