Çözüldü CS:GO Trusted Mode yüzünden yayın açamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

muratarabaci

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar. 1 ay önceye kadar Twitch üzerinden CS:GO ve Valorant yayınları yapıyordum fakat CS:GO'ya gelen Trusted Mode güncellemesi yüzünden Streamlabs OBS programını 3. parti yazılım olarak algılıyor ve yayını ekrana veremiyorum. Güvenli modu kapatarak oynamak istersem de büyük ihtimalle sadece hilelerle oynayacağım yayın yaparken de böyle bir şey yaşanması saçma olur bunun herhangi bir çözümü var mı? Twitch yayıncıları nasıl hallediyor bu sorunu?

Çözüm
Bu belki işinize yarayabilir:

Konuda anlatılanı yapmanızın FPS düşüşleri ve lag sorunlarına yol açabileceğinden bahsediliyor. Bunun dışında harici bir cihazdan kayıt almak dışında pek bir şansınız yok gibi.

Konuda anlatılanı yapmanızın FPS düşüşleri ve lag sorunlarına yol açabileceğinden bahsediliyor. Bunun dışında harici bir cihazdan kayıt almak dışında pek bir şansınız yok gibi.

Çözüm

Bu konuyu okuyup siyah ekran sorununu çözdüm fakat dediğim gibi güvenli modu kapatmış oluyoruz böyle ve hile gelme ihtimalini yükseltiyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı