Trusted mode nasıl açılır?

Kapatmadığınız sürece otomatik olarak açılıyor diye biliyorum. Zaten kapalı olduğu zaman uyarı veriyor sana.

Güvenilir modun tam olarak çalışıp çalışmadığından nasıl emin olabiliriz?
Steam, başlatma seçeneklerine güvenilir mod ile ilgili herhangi bir başlatma koduyla oyunu çalıştırmadığınız taktirde devreye girecektir dedi fakat bu konuda şüphelerim ve olumsuz yönde deneyimlerim var.
Şuan oyunum 1.37.6.1 versiyonunda çalışmaktadır.

Oyunu artık betada oynamaya gerek yok. Normale çekince de çalışır yeni sürümleri çıktı. 3. Parti uygulmalar çalışmıyor. Faceit ya da NVIDIA frestyle gibi onları çalıştırmak içinde başlatma seçeneklerine -ALLOW_THIRD_PARTY_SOFTWARE yazmak gerekiyor. Bunu yazınca oyuna girerken bir uyarı geliyor. Ona devam deyip geçmek gerekiyor.

Oyunu artık betada oynamaya gerek yok. Normale çekince de çalışır yeni sürümleri çıktı. 3. Parti uygulmalar çalışmıyor. Faceit ya da NVIDIA frestyle gibi onları çalıştırmak içinde başlatma seçeneklerine -ALLOW_THIRD_PARTY_SOFTWARE yazmak gerekiyor. Bunu yazınca oyuna girerken bir uyarı geliyor. Ona devam deyip geçmek gerekiyor.
Güvenilir modu kapatmayı tabikide biliyorum. Sorun tam olarak çalışıp çalışmadığının bir yolu varmı?
Ben bu anti-hile sistemin fazlasıyla yetersiz olduğunun kaanatindeyim.

Güvenilir modu kapatmayı tabii ki de biliyorum. Sorun tam olarak çalışıp çalışmadığının bir yolu var mı?
Ben bu anti-hile sistemin fazlasıyla yetersiz olduğunun kaanatindeyim.

Bu yeni getirdikleri sistem hile konusunda hiçbir işe yaramıyor. Sadece kullanan kişilerin işini biraz uzattı hepsi o

Yeni konular

Geri
Yukarı