CS:GO Tüm veriler nasıl silinir?

wennzy

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Daha fazla  
Arkadaşlar CS:GO'ya ait tüm dosyaları kaldırıp tekrardan yüklemek istiyorum. Bir kere kaldırıp yükledim ancak ayarların hiçbiri değişmemiş şekilde yeniden yüklendi. Ben ne var ne yok tamamen silip yeniden yüklemek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Sanırım tüm ayarları sıfırlamak istiyorsun. Onun için = C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\[Steam ID'n]\730\local\cfg içindeki tüm dosyaları silersen ayarlar oyunu ilk indirdiğin gibi olur.

Kütüphaneden oyunun üzerine sağ tılayıp özellikler kısmından şu tiki kaldırıp oyunu silip tekrar yükleyin.

Adsız.png

C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\(Kullanıcı numarası)

Bu konumdaki 730 isimli klasörün içeriğini de silebilirsiniz, içinde video ayarlarını içeren txt dosyası ve diğer ayarların tutulduğu config dosyası var.
Sanırım tüm ayarları sıfırlamak istiyorsun. Onun için = C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\[Steam ID'n]\730\local\cfg içindeki tüm dosyaları silersen ayarlar oyunu ilk indirdiğin gibi olur.
Böyle bir dosya yolu yok.

Böyle bir dosya yolu yok.

Neden olmadığı hakkında bir fikrim yok. Dediğim gibi, video ayarları ile crosshair, viewmodel, oyun içi bind'ler vs. gibi diğer ayarlarının kaydının tutulduğu cfg dosyası burada oluyor normalde.

userdatasteam (1).png

Mesaj düzenleme: Steam'in kurulu olduğu konum C diskinden farklı konumda olabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı