Logitech G535 kulaklık nasıl iade edilebilir?

arda0735

Centipat
Daha fazla  
3 ay önce Rampage kulaklığımın mikrofon ışığı gidip gelmeye başladı. Son 1 aydır da cızırtı yapıyor derken 1 hafta önce sağ taraftan ses gelmemeye başladı. Bir arkadaşım 2 ay önce bayağı bir araştırarak Logitech G535 aldı. Bende beğendim kulaklığı ve 21 Nisan pazar günü 4150 TL'ye Gaming gen TR'den sipariş ettim. Bugün 13:30 civarı kulaklık eve geldi. Ben okuldan eve 16:00 gibi geldim ve kulaklığı test ettim. Yarım saat kadar kullandım fakat ses kalitesi yerlerdeydi. A101'de satılan 50-100 TL'lik kulak içi gibi ses veriyordu. Arkadaşım kulaklığın sesinin kristal netliğinde demişti. Bu modelde ses tekerinde oynayınca arada cızırtı geliyormuş fakat bende cızırtı hiç gitmedi. Sanırsam hoparlör de sorun var. Şu an ne yapmam gerek bilmiyorum. Daha önce hiç internetten aldığım bir şeyi iade etmedim. Ve internette bakınca bu hijyen ayağına kulaklıklar iade edilemiyormuş. Ne yapmam gerek arkadaşlar?

Başlıkta rampage kulaklık nasıl iade edilebilir yazıyor senin sorduğun da hoparlörü bozuk gelen Logitech kulaklığı nasıl iade ederim doğru mu okuyorum? Kulak içi kulaklıklar dediğin hijyen mevzusuna giriyor fakat kulak üstü kulaklıklar girmez. Zaten eline ayıplı mal gelmiş her türlü iade etmen lazım.

İade etmeye çalış edemiyorsan Tüketici haklarına şikayet et

Yeni konular

Geri
Yukarı