CS:GO Türk düşmanlığı

Hiç mi takımınıza Türk oyuncu gelmedi? Ben Rus ve Türk gelmesin diye dua ediyorum. Toxic bir milletiz kabul edelim.
Bir ara Türk geldi rakibe. Kazanıyorum diye ana bacı... Türkler daha kötü. Valorant'ın halini görüyoruz işte. Şimdi genelleme oluyor böyle diyince, güzel insanlar alınmasın.

Bir ara Türk geldi rakibe. Kazanıyorum diye ana bacı... Türkler daha kötü. Valorant'ın halini görüyoruz işte. Şimdi genelleme oluyor böyle deyince, güzel insanlar alınmasın.

%75'i böyle ama. Hele takımca giriyorlar kendilerince salak salak espriler yapıp küfürler savuruyorlar.

Anlaşamadığın Rus oyuncu vs toxic Türk oyuncu. Hangisi alır?

Bu gecenin toxic Türk oyuncuları:

Oyuna girdikleri an maymun gibi bağırıp çağırıyorlar kendilerini belli ediyorlar Bu arada adam rekabetçi maçtan çıktı.

Son düzenleme:
Oyuncu kitlesinin kotu olmasının da etkisi var. Fakat genel olarak Türk düşmanlığı var. Örneğin Empire Earth isimli oyunda neredeyse toplam 5 Türk vardı. Hepsi saygılı, nazik insanlar. Yinede kimse sevmezdi.

Kanka fpl de öyle değil d
Ama sen yinede tek gireme en az 2 kişi gir ne olur ne olmaz

Aynısını yaşadım. Ramazan ayına hakaret ettiler lanet Araplar dediler arkadaşımla bana. Sonra arkadaşımın bağlantı gitti hemen attılar o arada beni

Eğer böyle şeyler yaparlarsa susturun ve devam edin.

CS Source oynayıp istirahat etmen gerek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…