CS:GO Türk düşmanlığı

Hiç mi takımınıza Türk oyuncu gelmedi? Ben Rus ve Türk gelmesin diye dua ediyorum. Toxic bir milletiz kabul edelim.
Bir ara Türk geldi rakibe. Kazanıyorum diye ana bacı... Türkler daha kötü. Valorant'ın halini görüyoruz işte. Şimdi genelleme oluyor böyle diyince, güzel insanlar alınmasın.

Bir ara Türk geldi rakibe. Kazanıyorum diye ana bacı... Türkler daha kötü. Valorant'ın halini görüyoruz işte. Şimdi genelleme oluyor böyle deyince, güzel insanlar alınmasın.

%75'i böyle ama. Hele takımca giriyorlar kendilerince salak salak espriler yapıp küfürler savuruyorlar.

Bu gecenin toxic Türk oyuncuları:

rocketleague toxic türkler.jpg

Oyuna girdikleri an maymun gibi bağırıp çağırıyorlar kendilerini belli ediyorlar ☹️ Bu arada adam rekabetçi maçtan çıktı.

Son düzenleme:
Oyuncu kitlesinin kotu olmasının da etkisi var. Fakat genel olarak Türk düşmanlığı var. Örneğin Empire Earth isimli oyunda neredeyse toplam 5 Türk vardı. Hepsi saygılı, nazik insanlar. Yinede kimse sevmezdi.

Aynısını yaşadım. Ramazan ayına hakaret ettiler lanet Araplar dediler arkadaşımla bana. Sonra arkadaşımın bağlantı gitti hemen attılar o arada beni

Özellikle rekabetçi maçtayken profilimden Türk olduğuma bakıp beni atma oylaması çıkarıyorlar Ve'I hate turks' diyorlar anlamıyorum biz ne yaptık onlara?
Neyse dün yine oldu bu olay adamın biri atma oylaması çıkardı 7 gün ban yedim.
Şimdi Fortnite geçtim 8-9 yaşında çocukların ağzından ı love turks, nice country lafı çıkarken 20 25 yaşındaki adamların ağzından türklere küfürler çıkıyor. Amacım sadece oyun oynamak.
Eğer böyle şeyler yaparlarsa susturun ve devam edin.

Özellikle rekabetçi maçtayken profilimden Türk olduğuma bakıp beni atma oylaması çıkarıyorlar Ve'I hate turks' diyorlar anlamıyorum biz ne yaptık onlara?
Neyse dün yine oldu bu olay adamın biri atma oylaması çıkardı 7 gün ban yedim.
Şimdi Fortnite geçtim 8-9 yaşında çocukların ağzından ı love turks, nice country lafı çıkarken 20 25 yaşındaki adamların ağzından türklere küfürler çıkıyor. Amacım sadece oyun oynamak.

CS Source oynayıp istirahat etmen gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı