CS:GO Türk düşmanlığı

Daha az önce oyundan çıktım karşı takım 5 Türk'tü tabanca roundunda 4hs attım diye demedikleri lafı bırakmadılar böyleleri karşıma gelse gebertene kadar döver komaya sokarım. Rusların sonuna kadar arkasındayım şu oyunda kim ne derse desin. Bir de utanmadan profilime yorum atmış, üstelik bu maçı kazandılar, hile olsam ben bu tipe bir roundu bırak kill aldırmam.

Dosya Ekleri

• IMG_20210430_215035.jpg
    IMG_20210430_215035.jpg
    17,1 KB · Görüntüleme: 34
Şaka gibi daha yeni bir oyun girdim yan hesabımda Türk olduğumu belli etmek zorunda kaldım adamlar bana köpek dilinden anlamıyoruz s****r git yazdılar ve beni kicklediler keşke aramızda toxicler olmasa bizden nefret etmeseler.

Özellikle rekabetçi maçtayken profilimden Türk olduğuma bakıp beni atma oylaması çıkarıyorlar Ve'I hate turks' diyorlar anlamıyorum biz ne yaptık onlara?
Neyse dün yine oldu bu olay adamın biri atma oylaması çıkardı 7 gün ban yedim.
Şimdi Fortnite geçtim 8-9 yaşında çocukların ağzından ı love turks, nice country lafı çıkarken 20 25 yaşındaki adamların ağzından türklere küfürler çıkıyor. Amacım sadece oyun oynamak.
Hocam bütün oyunlarda var bu. Profili kötü iletişim olarak şikayet edin ve oyununuza devam edin. Ben öyle yapıp MM'e devam ediyorum. Aynı zamanda karşı takımın saçma sapan konuşmalarını engellemek için;
cl_mute_enemy_team "1"
kanka türk lobiye gir?
Bunuda yapabilirsiniz hocam.

Özellikle rekabetçi maçtayken profilimden Türk olduğuma bakıp beni atma oylaması çıkarıyorlar Ve'I hate turks' diyorlar anlamıyorum biz ne yaptık onlara?
Şimdi Fortnite geçtim 8-9 yaşında çocukların ağzından ı love turks, nice country lafı çıkarken 20 25 yaşındaki adamların ağzından türklere küfürler çıkıyor. Amacım sadece oyun oynamak.
Amaçları sadece şe******lik ama şöyle bir şey de var maalesef , ama türklerde işte sizin ******* gibi küfürler ediyor onlar da kin besliyor

Aynen.

Özellikle rekabetçi maçtayken profilimden Türk olduğuma bakıp beni atma oylaması çıkarıyorlar Ve'ı hate turks' diyorlar anlamıyorum biz ne yaptık onlara?

Aynen beni de 4 tane Rus'la oynadım hep sorun çıkardılar bende o maçtan sonra sadece yoldaş oynamaya başladım reko girmeye korkuyorum.

Bana daha denk gelmedi. O yüzden bilemedim ama CS'ye Türkiye sunucusu gelmesi lazım bence acilen.

Sanki herkez çok terbiyeli oynuyorda türkler toksik falan yazmışsınız. Konu sahibi profili gizle yada Türk olduğunu belli eden şeyleri değiştir.

Bu tür insanlar oyun camiasının neredeyse her yerinde bulunuyorlar. Geçen gün kuzenimle Rocket League oynarken bizde karşılaştık. Raporlamaktan başka seçeneğiniz bulunmuyor. Ayrıca size böyle söylemlerde bulunan oyuncuları oyun içerisinde susturmanızı tavsiye ederim.

Hocam moderatör olmuşsunuz kutlarım.
@Oğuzhan Necip Şahin hocam nasıl moderatör oldunuz. Bir ücret alıyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı