CS:GO Türk düşmanlığı

icasilverballers

Hectopat
Yer
İstanbul
Özellikle rekabetçi maçtayken profilimden Türk olduğuma bakıp beni atma oylaması çıkarıyorlar Ve'I hate turks' diyorlar anlamıyorum biz ne yaptık onlara?
Neyse dün yine oldu bu olay adamın biri atma oylaması çıkardı 7 gün ban yedim.
Şimdi Fortnite geçtim 8-9 yaşında çocukların ağzından ı love turks, nice country lafı çıkarken 20 25 yaşındaki adamların ağzından türklere küfürler çıkıyor. Amacım sadece oyun oynamak.

Bu tür insanlar oyun camiasının neredeyse her yerinde bulunuyorlar. Geçen gün kuzenimle Rocket League oynarken bizde karşılaştık. Raporlamaktan başka seçeneğiniz bulunmuyor. Ayrıca size böyle söylemlerde bulunan oyuncuları oyun içerisinde susturmanızı tavsiye ederim.

Özellikle rekabetçi maçtayken profilimden Türk olduğuma bakıp beni atma oylaması çıkarıyorlar Ve'I hate turks' diyorlar anlamıyorum biz ne yaptık onlara?
Neyse dün yine oldu bu olay adamın biri atma oylaması çıkardı 7 gün ban yedim.
Şimdi Fortnite geçtim 8-9 yaşında çocukların ağzından ı love turks, nice country lafı çıkarken 20 25 yaşındaki adamların ağzından türklere küfürler çıkıl
Türkler CS'de durduk yerde sövdüğünden, sürekli toksiklik yaptığından dolayı normal karşılıyorum ben adamların Türk oyunculardan nefret etmesini.

Şu oyunda ben bile Solo rekabetçi girdiğimde takıma Türk gelmemesini diliyorum bazen, Rankım yüksek olsa bile. Türkler ve Ruslar genel olarak aşırı toxic. Geçen Steam profilimi gizleyip solo girdim. 4 türk geldi takıma. Yabancı taklidi yaparak oynadım maç boyunca. O dereceye geldi artık durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı